reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja objawów ciazy tez zadnych nie mam [emoji13]
Ani na @ co dziwne bo zawsze czulam ze nadchodzi a teraz ciszaaa tzn kilka dni tak mnie piersi bolały ze to byla tragedia, brzuch i plecy tez bolaly ale od wczoraj nic [emoji57]
Ja wam i tak zazdroszczę dziewczyny, bo ja nawet owulacji nie mam... A bez tego to żadnych objawów ciąży nie mam co szukać [emoji22]
Robię w tym cyklu codziennie testy owu bo biorę clo i metformine i na razie same negatywy, już 9dc a kreska w ogóle nie ciemnieje :(((
 
reklama
A mnie właśnie piersi nic a nic :no2: a przeważnie bolały, wiec wydaje mi się ze znowu cykl stracony :confused2:
Ale nie zawsze musza bolec wiec spokojnie nie skreslaj jeszcze tego cyklu [emoji13]
Teraz to ja sie zastanawiam czy mi sie przypadkiem termometr nie zepsuł bonie wierze w to jak moj wykres wyglada [emoji3]
 
Ja wam i tak zazdroszczę dziewczyny, bo ja nawet owulacji nie mam... A bez tego to żadnych objawów ciąży nie mam co szukać [emoji22]
Robię w tym cyklu codziennie testy owu bo biorę clo i metformine i na razie same negatywy, już 9dc a kreska w ogóle nie ciemnieje :(((
Zmijka przecież 9dc to dosyć wcześnie jak na owulacje :) ja np. Miałam w tym miesiącu w 17dc
 
Ja wam i tak zazdroszczę dziewczyny, bo ja nawet owulacji nie mam... A bez tego to żadnych objawów ciąży nie mam co szukać [emoji22]
Robię w tym cyklu codziennie testy owu bo biorę clo i metformine i na razie same negatywy, już 9dc a kreska w ogóle nie ciemnieje :(((
9 dc to moze jeszcze za wczesnie na owu, czekaj cierpliwie[emoji110]
 
Ja wam i tak zazdroszczę dziewczyny, bo ja nawet owulacji nie mam... A bez tego to żadnych objawów ciąży nie mam co szukać [emoji22]
Robię w tym cyklu codziennie testy owu bo biorę clo i metformine i na razie same negatywy, już 9dc a kreska w ogóle nie ciemnieje :(((
Kochana 9dc to wczesnie. Ja w 9dc mialam taki test a owu byla 14dc wiec spokojnie rob i 3 mam kciuki za Twoja owulacje✊✊
 

Załączniki

  • 20180529_151038.jpg
    20180529_151038.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 87
Dziewczyny, chyba ze wczesnie ta radosc. Zobaczylam na papierze taki brazowy sluz...troche. Myslicie ze w takim razie to zwiastuje jutrzejszy okres?;((
 
Dziewczyny, chyba ze wczesnie ta radosc. Zobaczylam na papierze taki brazowy sluz...troche. Myslicie ze w takim razie to zwiastuje jutrzejszy okres?;((
Nie musi to oznaczac ze nic z tego. Plamienia w terminie @ czeswo sie zdarzają [emoji6]
Masz w razie co możliwość zadzwonic do swojego gin ?
 
Ja wam i tak zazdroszczę dziewczyny, bo ja nawet owulacji nie mam... A bez tego to żadnych objawów ciąży nie mam co szukać [emoji22]
Robię w tym cyklu codziennie testy owu bo biorę clo i metformine i na razie same negatywy, już 9dc a kreska w ogóle nie ciemnieje :(((

9dc to bardzo wcześnie! Cierpliwie rób, nawet dwa razy dziennie i sama zobaczysz kiedy owu!


Dziewczyny, chyba ze wczesnie ta radosc. Zobaczylam na papierze taki brazowy sluz...troche. Myslicie ze w takim razie to zwiastuje jutrzejszy okres?;((

Niekoniecznie u mnie to było po implantacji, tez myślałam, że @ za rogiem a tu niespodzianka [emoji23][emoji23][emoji23]
Trzymam kciuki
 
reklama
Dzięki dziewczyny, będę cierpliwie robić i dam wam znać na koniec cyklu co i jak. Mierze temperaturę - ona też jest szalona ;) Ale przeklejam wszystkie testy na kartce, więc za parę dni zrobimy konsylium, może coś zaradzicie [emoji14]
 
Do góry