reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@Migdalove to za 3 dni masz studniówkę ;) fajnie, że już macie swój domek. My mamy nadzieję że w 2020 uda nam się przeprowadzić z mieszkania do domku, on jeszcze nie stoi nawet:) ale już o nim marzę :)
@flor87 ściskam kochana! Rozumiem rozczarowanie, też się go boję w czwartek... Ja w tym cyklu to już nawet świece robiłam po;):D wiem, że to irracjonalne, ale jak się tak bardzo chce .... Także rozumiem Twoje uczucia, myślę że wszystkie je tu rozumiemy, ale tak jak dziewczyny piszą, nowy cykl - nowe nadzieje:)
@Inka91 ja to nie umiem się objadać;) jak zjem obiad to jestem full przez kilka godzin i patrzę na to wszystko na stole a potem żałuję, że prawie nic nie zjadłam. Ale tak mam jak czuje się najedzona to nic w siebie nie jestem w stanie wcisnąć, także zglodnieje pewnie za chwilę i będę jeść kolacje w domu;)
@ForgetMeeNot a jak tam Twój dzisiejszy test owu?? Już pozytyw?? I jak zdecydowałaś ?? Dzialacie w tym cyklu, czy czekasz do piątkowej wizyty??
 
@Migdalove to za 3 dni masz studniówkę ;) fajnie, że już macie swój domek. My mamy nadzieję że w 2020 uda nam się przeprowadzić z mieszkania do domku, on jeszcze nie stoi nawet:) ale już o nim marzę :)
@flor87 ściskam kochana! Rozumiem rozczarowanie, też się go boję w czwartek... Ja w tym cyklu to już nawet świece robiłam po;):D wiem, że to irracjonalne, ale jak się tak bardzo chce .... Także rozumiem Twoje uczucia, myślę że wszystkie je tu rozumiemy, ale tak jak dziewczyny piszą, nowy cykl - nowe nadzieje:)
@Inka91 ja to nie umiem się objadać;) jak zjem obiad to jestem full przez kilka godzin i patrzę na to wszystko na stole a potem żałuję, że prawie nic nie zjadłam. Ale tak mam jak czuje się najedzona to nic w siebie nie jestem w stanie wcisnąć, także zglodnieje pewnie za chwilę i będę jeść kolacje w domu;)
@ForgetMeeNot a jak tam Twój dzisiejszy test owu?? Już pozytyw?? I jak zdecydowałaś ?? Dzialacie w tym cyklu, czy czekasz do piątkowej wizyty??
3mam mega kciuki za Ciebie!!!!!! Obys ty w tym cyklu świętowała [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
 
Hmmm....pozytywny test owu wskazuje, ze owu będzie w ciągu 24-48 h. Ten wskauje, ze jest chwile przed lub chwile po piku LH. Jak jest świeżo po to mogliście się wstrzelić [emoji846] jest taka opcja [emoji846][emoji41] w każdym bądź razie mam nadzieje, ze końcówka będzie po Twojej myśli
Łohłoh, wiem wiem, ale narazie jeszcze wolalabym nie.... z checia oddam Wam ewentualna mozliwosc zajścia=*
 
@Migdalove to za 3 dni masz studniówkę ;) fajnie, że już macie swój domek. My mamy nadzieję że w 2020 uda nam się przeprowadzić z mieszkania do domku, on jeszcze nie stoi nawet:) ale już o nim marzę :)
@flor87 ściskam kochana! Rozumiem rozczarowanie, też się go boję w czwartek... Ja w tym cyklu to już nawet świece robiłam po;):D wiem, że to irracjonalne, ale jak się tak bardzo chce .... Także rozumiem Twoje uczucia, myślę że wszystkie je tu rozumiemy, ale tak jak dziewczyny piszą, nowy cykl - nowe nadzieje:)
@Inka91 ja to nie umiem się objadać;) jak zjem obiad to jestem full przez kilka godzin i patrzę na to wszystko na stole a potem żałuję, że prawie nic nie zjadłam. Ale tak mam jak czuje się najedzona to nic w siebie nie jestem w stanie wcisnąć, także zglodnieje pewnie za chwilę i będę jeść kolacje w domu;)
@ForgetMeeNot a jak tam Twój dzisiejszy test owu?? Już pozytyw?? I jak zdecydowałaś ?? Dzialacie w tym cyklu, czy czekasz do piątkowej wizyty??
Swój będziemy mieli jak się kiedyś dorobimy. ;) Póki co mieszkamy nadal z rodzicami i po wspólnych rozmowach doszliśmy do wniosku, że póki co to najlepsza opcja.
 
Hm no a moze dopiero jestes przed owu? Szkoda, ze jjz nie.masz testow, jjutro byc zobaczyla, czy ciemnieje [emoji14]
Nieeew na bank jestwm po. Mimo ze kalendarYka nie prowadzw ro jednak sluz troche obaerwuje. Na bank jestem po nie przed . =) dobra idew doope uspokoje =D JeszcE minimum 10kilo musze zrzucić, nie moge byc w ciąży, co z moimi treningami =D
 
@Migdalove to za 3 dni masz studniówkę [emoji6] fajnie, że już macie swój domek. My mamy nadzieję że w 2020 uda nam się przeprowadzić z mieszkania do domku, on jeszcze nie stoi nawet[emoji4] ale już o nim marzę [emoji4]
@flor87 ściskam kochana! Rozumiem rozczarowanie, też się go boję w czwartek... Ja w tym cyklu to już nawet świece robiłam po;):D wiem, że to irracjonalne, ale jak się tak bardzo chce .... Także rozumiem Twoje uczucia, myślę że wszystkie je tu rozumiemy, ale tak jak dziewczyny piszą, nowy cykl - nowe nadzieje[emoji4]
@Inka91 ja to nie umiem się objadać[emoji6] jak zjem obiad to jestem full przez kilka godzin i patrzę na to wszystko na stole a potem żałuję, że prawie nic nie zjadłam. Ale tak mam jak czuje się najedzona to nic w siebie nie jestem w stanie wcisnąć, także zglodnieje pewnie za chwilę i będę jeść kolacje w domu[emoji6]
@ForgetMeeNot a jak tam Twój dzisiejszy test owu?? Już pozytyw?? I jak zdecydowałaś ?? Dzialacie w tym cyklu, czy czekasz do piątkowej wizyty??

Działamy jednak bo w piątek to będzie bez szans. Dzisiejszy test owu pozytywny i piersi mnie zaczęły dziś bolec, a zaczynały zawsze po owu. Nie wiem czemu, ale mam jakieś przeczucie, ze w tym cyklu nic z tego nie będzie wiec się nie nastawiam nawet bardzo. Jak w tym cyklu się nie uda to myślę czy w kolejnym nie zadziałać ze wspomagaczami. A na pewno będę chciała to zrobić lipiec-sierpień i jak do września nic nie wyjdzie to wyślę mojego pana na badania ..
A Ty masz jakieś przeczucia, objawy, etc? [emoji846]

@Jotka_Szczotka jeśli u Ciebie będą II kreski to po prostu tak miało być [emoji846]
 
Hej :-) mąż teoretycznie ok i ja z pierwszych wyników też niby ok... będę robic dalsze badania bo długo to trwa coś ... zobacze co powie gin na wyniki męża (ale wszystko ma w normie). Podejrzewam że problemem u mnie jest wieczny stres w pracy...
Stres najgorszy. U mnie było to głównym powodem, ale weź tu się nie denerwuj w pracy z porąbanym kierownikiem
 
reklama
Nieeew na bank jestwm po. Mimo ze kalendarYka nie prowadzw ro jednak sluz troche obaerwuje. Na bank jestem po nie przed . =) dobra idew doope uspokoje =D JeszcE minimum 10kilo musze zrzucić, nie moge byc w ciąży, co z moimi treningami =D
Hehe, no to trzymam kciuki za zrzucanie wagi i niech bedzie tak jak chcesz, zebh bylo :) :*
 
Do góry