reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny! Ja właśnie wróciłam z komunii, na której była ciężarna plus 2 dzieci poniżej roku. Napatrzylam się, brzucha pogłaskałam licząc, że się zarażę;) a jak wracaliśmy to widziałam bociana i 2 młode ... Niech to będzie znak;)
 
Hej kochane! [emoji813] Mam chwilę to się do was odezwę. :)
U mnie piękna pogoda, wzięliśmy się za porządki i dalej za remont. Narzeczony robi ściany w kuchni a ja ogarniam strych, tyle na tym strychu śmieci, pudeł... Musimy dobrze wykorzystać wolne. :) chodząc po poddaszu wyobrażam sobie aranżacje na pokoje m.in również dla maluszka. :) Starania odłożone póki co, czekają na tzw dobry moment, ale jak wiadomo dobrego momentu nigdy nie ma. ;) Ale po ślubie zaczniemy myśleć dalej o staraniach. :) Chociaż wolałabym wyremontować dom przed zajściem w ciążę.
Tak ogólnie u mnie wszystko ok, czuję się dobrze. Mam coraz większą treme przedślubną, zostało 103 dni. :)
Niech któraś mi napisze w skrócie co tu się działo ostatnio. :) Kto ujrzał dwie kreseczki? :)
Tak duzo sie tu dzieje ze niewiem na jakim etapie jestes. Zaciazyla @Inka91:)
 
reklama
Do góry