reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny a co powiecie o tabletkach ovarin ? Brała któraś na własna rękę, bez zalecenia lekarza ? Bo czytam na innych forum i kobiety polecają. Przypomnę tylko, ze biore jak narazue kwas foliowy i wiesiołka :p może lepiej zamienić na ovarin ??
 
reklama
Dziewczyny a co powiecie o tabletkach ovarin ? Brała któraś na własna rękę, bez zalecenia lekarza ? Bo czytam na innych forum i kobiety polecają. Przypomnę tylko, ze biore jak narazue kwas foliowy i wiesiołka [emoji14] może lepiej zamienić na ovarin ??
Ja biorę Ovarin 2. cykl teraz, do tego wiesiołek i Wit. D [emoji16]
 
Ja tez :) wcześniej miałam kalendarzyk miesiączkowy taki ze zwierzątkami, ale flo wydaje mi się fajniejszy :D i powiem szczerze, sprawdza się ;)
No dla mnie też jest super i fajnie , że według objawów zmienia dzień owulacji, bo owu mam zazwyczaj później, a tu jestem pewna , że miałam 13 maja, bo bol jajnika był nie wyobrazalnie duży czułam normalnie jak mi pecherzyk pęka :rofl:
 
[Q
@agawid no ja już po wizycie i endo i u ginekologa, u gina (9dc, pęcherzyk dominujący niby jest na prawym - 9mm, w środę idę na usg zobaczyć czy dalej rośnie - będzie to 15 dc, mam dalej brać duphaston, no i zobaczymy czy jest owu, a jak nie to będziemy stymulować.

u endo hmmm. zobaczył wyniki i zaniepokoił się podwyższonym tsh, jednak dla starających winno być na pewno niższe niż moje 3,5 , ale niby nie jest na tyle wysokie, żeby zbijać euthyroxem, dał jedynie JODID. mam jeszcze podwyższony testosteron, mam zrobić wyniki LH, FSH i ESTRADIOL max do 7dc i znowu do niego podejść..

Brała któraś z was ten JODID? też na zbicie tsh? (moja ciekawośc wzięła górę, pokopałam w google i naczytałam się że czasami ten jodid podwyższa tsh :((
Ja biorę JODID 200, ale u mnie TSH jesi idealne ... FT3 i FT4 mam podwyższone. W środę lub czwartek powtarzam badania i w piątek mam wizytę u endo.

No i wiec zrobilam test i co? Porazila mnie jego biel. Nawyrazniej to nie moj czas jeszcze. Jeden jedyny plus z tej sytuacji to taki ze ide na wesele 2.06 i bede mogla sie napic:)
Czekam grzecznie na wredna @ i walcze dalej tym razem juz z testami owu.

Kasia, może jeszcze za wcześnie, skoro termin @ masz na wtorek dopiero. Przecież wielu dziewczynom testy wychodzą nawet po terminie @ trzymam za Ciebie kciuki :)

Ja dzisiaj 20 dc , 6 dpo o według aplikacji 9 dni do @. Mierzylam dziś temperaturę i nie wiem czemu ale dziś mi spadła do 36.6.. w poprzednim cyklu tak nie było, chyba nic z tego nie będzie, kurcze tak bardzo chciałam mieć pierwsze maleństwo przed ukończeniem 24 lat :frown:
a może wręcz przeciwnie i to jest spadem implantacyjny :)

Jakiej aplikacji używacie ?
ja używam Flo :)
 
[Q

Ja biorę JODID 200, ale u mnie TSH jesi idealne ... FT3 i FT4 mam podwyższone. W środę lub czwartek powtarzam badania i w piątek mam wizytę u endo.



Kasia, może jeszcze za wcześnie, skoro termin @ masz na wtorek dopiero. Przecież wielu dziewczynom testy wychodzą nawet po terminie @ trzymam za Ciebie kciuki :)


a może wręcz przeciwnie i to jest spadem implantacyjny :)


ja używam Flo :)
Spadek implantacyjny? To nawet nie wiedzialam , że wtedy temperatura spada myślałam że cały czas musi być wyższa temperatura :)
 
Spadek implantacyjny? To nawet nie wiedzialam , że wtedy temperatura spada myślałam że cały czas musi być wyższa temperatura :)
:) nie jest to regułą i nie zawsze ma miejsce ale jeśli się pojawia to charakteryzuje się właśnie krótkim, jednodniowym spadkiem temperatury :) trzymam kciuki żeby to było to :)
 
U mnie dzisiaj 18 dc ja używam aplikacji ovuWiev dopiero w tym cyklu jej używam więc jeszcze nie mam zdania :-) od owulacji bolą mnie piersi są takie wrażliwe jak zawsze kilka dni przed @ jednak od wczoraj biorę luteine (a fuj :laugh2:) więc to ona też może powodować taki objaw :tak:
 
reklama
Dziewczyny podpowiedźcie mi proszę.
Jestem na stymulacji letrozolem 3-7 dc 2x1. To zalecenie lekarza. Po ostatnim swoim cyklu gdzie pęcherzyki urósł 23 mm i słabym endometrium ( w 11 dc 6,3 mi) wpadłam na pomysł żeby brać olej z wiesiołka. Zaczęłam brać ale tak sie zastanawiam czy nie będzie to kolidowało z letrozolem. Boję się żeby nie namieszać sobie. Chodź ostatnio miałam słabe endometrium i niski estradiol. Mój ginekolog twierdzi że przy braniu letrozolu nie monitoruje się estradiolu a zlecony ostatnio był pomyłką. Coś mi tu nie pasuje bo im wyższy estradiol tym ładniejsze endometrium. A jak samo nie rośnie to można go wspomóc. Moje pytanie brzmi czy można łączyć wiesiołka i letrozol? I czy stosujecie wiesiolka do dni płodnych czy do owulacji? Ginekologa się nie zapytam bo on nie uznaje takich rzeczy, a po opiniach innych widzę że wiesiolek jest bardzo dobry.
 
Do góry