reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny u mnie już 49 dc. Zawsze przed okresem mam brązowe upławy i wtedy wiem ze @ w drodze. Od stycznia jestem na calkowicie naturalnym cyklu. Najdluzszy mial 42 dni. W tym cyklu końca nie widać. Mam pobolewania brzucha i w piersi przytkał mi się kanał mlekowy. Robiłam test 38 dc i potem 48 dc i 1 kreska. Czy któraś tak miała ? Szlag mnie trafia. Sluz mam duży i mleczno-żółty. Latam i sprawdzam czy to przypadkiem nie okres.
 
reklama
Jutro raczej nie dam rady, chyba w piątek się wybiorę :)
Dzięki dziewczyny za gratulacje, ale jakoś jeszcze się nie nastawiam... W lutym poroniłam i teraz mega się stresuje czy nie spotka mnie znów to samo :(
Wiem, że to nie jest łatwe, ale trzeba być dobrej myśli. Wszystko będzie dobrze! :) Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno!:)

Dostałam okres. :) Poczekamy póki co aż zrobię badania do pracy bo między innymi rentgen płuc i dopiero po tym pomyślimy o staraniach. :) W dalszym ciągu za was wszystkie trzymam kciuki! :) I gratuluję każdej, która zobaczyła dwie kreseczki. :)
Szkoda, że nie tym razem. Ale faktycznie będziesz miała czas ogarnąć sprawy w pracy. No i sukienki nie trzeba będzie poszerzać ;) Zawsze jakieś plusy są ;)

Dziewczyny u mnie już 49 dc. Zawsze przed okresem mam brązowe upławy i wtedy wiem ze @ w drodze. Od stycznia jestem na calkowicie naturalnym cyklu. Najdluzszy mial 42 dni. W tym cyklu końca nie widać. Mam pobolewania brzucha i w piersi przytkał mi się kanał mlekowy. Robiłam test 38 dc i potem 48 dc i 1 kreska. Czy któraś tak miała ? Szlag mnie trafia. Sluz mam duży i mleczno-żółty. Latam i sprawdzam czy to przypadkiem nie okres.
Myślę, że powinnaś to jakoś rozwiązać. To raczej nie jest normalne. Koniecznie znajdź dobrego lekarza, który to ureguluje. Robiłaś jakieś badania już??
 
Wiem, że to nie jest łatwe, ale trzeba być dobrej myśli. Wszystko będzie dobrze! :) Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno!:)


Szkoda, że nie tym razem. Ale faktycznie będziesz miała czas ogarnąć sprawy w pracy. No i sukienki nie trzeba będzie poszerzać ;) Zawsze jakieś plusy są ;)


Myślę, że powinnaś to jakoś rozwiązać. To raczej nie jest normalne. Koniecznie znajdź dobrego lekarza, który to ureguluje. Robiłaś jakieś badania już??
Poszerzać mogłabym bo tam ma te zaszewki czy jak to tam się nazywa. ;p Gorzej jak zmniejszy mi się rozmiar. [emoji23]
 
Nie wytrzymałam do jutra i zrobiłam test dziś :D i wyszło coś takiego: Zobacz załącznik 855193

Gratuluję :) i nie zamartwiaj się, trzeba myśleć pozytywnie ;)

U mnie 20dc, bylam dzis u endo. Włączyła mi jodid i wit. D3, tsh 2,1 stwierdzika, ze na razie mozna próbować z takim, bo tsh ma to do siebie, że czesto może skakać.
Mam tylko inne zmartwienie. Dziś znów zauważyłam plamienie, tylko krwi jakby więcej i bardziej żywa. Boję się, że to przez te torbiel endometrialna. Umowilam się na środę do mojego poprzedniego gina, ten aktualny jednak mi nie podpasowal, w dodatku za wizytę 250zl...
 
Jak wczorajsza wizyta?? Bo chyba nic nie pisałaś? No chyba, że ja coś przeoczyłam? ;) mój bierze od niedawna androvit plus i salfazin po jednej tabletce.
Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Doktorowi moje wyniki AMH nie bardzo sie podobaly bo mam 1.59 a mowil ze lepiej jest jak jest powyzej 2. Kazal zaczac stosowac testy owu. Mowil ze nie widzi pecherzyka dominujacego(ale w sumie z tego ze mialam mnostwo innych spraw do niego to nie spytalam go czy to z powodu tego ze jestem po owu czy nie). No i jakis plyn mam i powiedzial ze to jakas chyba infekcja lub po operacji jeszcze i dal antybiotyk na to. Sluz mowil ze ladny i stwierdzil ze moj jedyny jajniki jest przepiekny:) Kazal znow bym brala siofor 500 i delikatnie zalecil bym schudla. Wiec moje postanowienie nowe by zdrowiej sie odzywiac i wiecej ruszac. Ogolnie jakos podniosla mnie na duchu ta wizyta i mysle pozytywnie.
Tez chce by moj maz zaczol brac witaminki. A ten androvit plus drogi jest?
 
Hej dziewczyny ja juz po wizycie maleństwo ma juz 4,30cm .jest starsze wedlug usg to juz 11t2d.a wedlug ostatniej miesiaczki to 10t4d.slyszalam serduszko widzialam raczki nozki oczka.to bardzo wzruszajacy moment. Zycze wam abyscie tez doczekaly sie tego momentu.trzymam kciuki
Ale super:) Zazdroszcze!
 
Dziewczyny u mnie już 49 dc. Zawsze przed okresem mam brązowe upławy i wtedy wiem ze @ w drodze. Od stycznia jestem na calkowicie naturalnym cyklu. Najdluzszy mial 42 dni. W tym cyklu końca nie widać. Mam pobolewania brzucha i w piersi przytkał mi się kanał mlekowy. Robiłam test 38 dc i potem 48 dc i 1 kreska. Czy któraś tak miała ? Szlag mnie trafia. Sluz mam duży i mleczno-żółty. Latam i sprawdzam czy to przypadkiem nie okres.
Szczeze ja to bym leciala do lekarza to sprawdzic. Przecie tak dlugie cykle nie sa normalne. Co Twoj lekarz na to wszystko mowi?
 
Jestem pod opieką lekarza. Juz od lat i u wielu byłam :-). Mam setki badań zrobionych. Leczylam się w klinice leczenia niepłodności. Od stycznia zrobiłam przerwe w staraniach i nie biore zadnych lekow.Taki cykl mam pierwszy raz w życiu. Wizytę mam dopiero we wt. Mogłabym wziąć luteine na wywolanie. Zostało mi pół opakowania. Tylko zastanawiam się czy dać szansę organizmowi na samodzielną pracę czy nie.
 
reklama
Daj szansę jeśli tak wygląda sytuacja. Ja tez kiedyś miałam takie cykle, potrafilam nie mieć @ 3 czy 4 miesiące. Inofolic bardzo fajnie to uregulowal. Teraz po porodzie mam już raczej regularne bo co 30 dni.
Kasienka jakie normy miałaś w amh?
 
Do góry