reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Jak poznam płeć to będę mówić, że już [emoji23][emoji23] jakoś tak wtedy bardziej się 'wczuje' [emoji23] zakupy itp no i imiona już wybrane to się będzie można normalnie o dziecku wypowiadać, a nie 'fasolka', 'babel', 'dzidzius' [emoji23]
Wizytę mam 5 marca może wtedy coś ginekolog podejrzy [emoji23] będzie wtedy 15+6 czyli koniec 16tc, prawie początek 17.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Jak poznam płeć to będę mówić, że już [emoji23][emoji23] jakoś tak wtedy bardziej się 'wczuje' [emoji23] zakupy itp no i imiona już wybrane to się będzie można normalnie o dziecku wypowiadać, a nie 'fasolka', 'babel', 'dzidzius' [emoji23]
Wizytę mam 5 marca może wtedy coś ginekolog podejrzy [emoji23] będzie wtedy 15+6 czyli koniec 16tc, prawie początek 17.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Kiedy robiłaś pierwszy test ciążowy w dniu okresu? :)
 
Szybciutko ta płeć. Mój lekarz po 30tc dopiero mówi.
Przy pierszym nie chcieliśmy wiedzieć, przy 2 i 3 tak a teraz pewnie tez niespodzianka będzie. Fajnie tak do końca nie wiedzieć tylko zdac się na przeczucia.
U nas za kazdym razem dobrze czułam.
 
Dziewczyny mam totalną załamkę... Czyszczę pralkę do ubrań 'roboczych', wszystko pięknie wyczyszczone oprócz tego spływu pod pojemnikiem na detergenty, tzn wierzch umyty ale w środku dramat... Jak tam czyścicie? Normalnie tam dookoła polepione jakby od płynów i kapsułek...
 
Ja czyszcze szmatką nasączoną domestosem umocowaną do myjki do butelek.
Potem do podajnika wlewam ocet i sodę, tak samo do bębna soda i ocet i puszczam 90 stopni i podwójne płukanie. Lsni.
U nas takie mycie do raz na 3 miesiace ze wzgledu na alergię u dzieci.
No i profilaktyczne szeroko ptwarne wszytskie pojemniki i drzwiczki.
 
Ja czyszcze szmatką nasączoną domestosem umocowaną do myjki do butelek.
Potem do podajnika wlewam ocet i sodę, tak samo do bębna soda i ocet i puszczam 90 stopni i podwójne płukanie. Lsni.
U nas takie mycie do raz na 3 miesiace ze wzgledu na alergię u dzieci.
No i profilaktyczne szeroko ptwarne wszytskie pojemniki i drzwiczki.
Czyszczenie bębna i podajników mam za sobą, do tej 'rury' przez którą przechodzi woda z detergentem idzie tylko zimna woda i tu jest problem. Nie idzie tamtędy woda pod ciśnieniem, tylko taki co by tylko przeprowadził proszek lub płyn do bębna. Myjki do butelek niestety nie posiadam, u nas w sklepie nie ma takich rzeczy a na drugie to też nic nie da, musiałoby to mieć bardzo długi zasięg a też nie wiem jaki tam jest. Myślałam, że może pod ciśnieniem wodę tam puścić, tak jak myłam pojemnik, silny strumień wody i wszystko poodpadało. Tylko czy ja tam czegoś nie zepsuje... Dylemat. :(
 
@Alexis92
Aleksandra, 25, Warszawa
Data następnej @ 18/02/2018
Cykl starań - 0
Dzieci - 1

Uzupełnilam :)
No więc tak krótko o mnie to mam na imię Ola 25 lat mieszkam w Warszawie ( może jest tu jakaś duszyczka z tego miasta ? ) Mam już synka który za chwilę skończy pół roku. Razem z moim mężem chcemy mieć dwójkę dzieci najlepiej z różnica około 2 lat :) wstępnie podjeslimy decyzję że będziemy starać się od października tego roku ale okres po porodzie ma swoje widzi mi się i jak tak dalej pójdzie to będzie miała cykl trwający 2 miesiące co nie idzie na moją korzyść. Ale mam nadzieję że do tego czasu wróci jakaś normalność :) pamiętam jak przygotowywałam się przed pierwszą ciaza był to dla mnie bardzo przyjemny czas ale czas pędzi tak szybko że teraz już nie mogę doczekać się starania o kolejnego bobasa. Widzę że tutaj dziewczyny już też działają
Trzymam w takim razie kciuki i może coś będę w stanie podpowiedzieć bo jeszcze tak troche jestem świeżo w temacie ;)
Ja jestem z Warszawy ;-) Witaj!

W jakim wieku pierwsze dziecko?;-)
 
U mnie pęcherzyki pękają, ale też juznod czerwca się staramy i nic , na początku to miałam Meksyk z hormonami ale to już mam uregulowane i lekarz powiedz mi też jak nic teraz to bd miala sprawdzana drożność jajowodw moja siostra miała ale to dawno dawno temu i mówiła że to nie przyjemne ale da się przeżyć:)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam drożność jajowodów i szczerze mnie bolało mega bardzo! A miałam drożne oba... Nie wiem czy przez jakieś zrosty czy przez co. Ale w tym samym cyklu zaszłam w ciążę :)

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry