reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Powracam i ja. Śledzę was regularnie, ale nie piszę nic, bo ciagle mam stracha, że te nasze starania jeszcze się w czasie przedłuża... Pod koniec stycznia miałam konizacje szyjki macicy, za tydzień mniej wiecej powinnam mieć wyniki, czy zostalo wycięte wszystko. I na razie nie biorę innej opcji pod uwagę. Z seksem wstrzymać się musimy jeszcze ze cztery tygodnie. Końcem marca wracamy też na stałe do Polski i od maja ostro zaczynamy walczyc :) tak sobie nawet wczoraj pomyślałam, ze na ten maj w goracym terminie zarezerwuje na kilka dni jakiś pokoik w Tatrach, tamto powietrze jakoś dobrze na nas działa :D

Co do tabelki:
Marcelina, 27, Kraków
Cykl starań- 0
Data następnej @- 23-25.03
Dzieci- brak
A marzy mi się taka rodzina jak u @leeleeth :D

Oczywiście, że dodam! [emoji813] Super, że wróciłaś. A do maja szybko wam zleci. :)
 
reklama
Powracam i ja. Śledzę was regularnie, ale nie piszę nic, bo ciagle mam stracha, że te nasze starania jeszcze się w czasie przedłuża... Pod koniec stycznia miałam konizacje szyjki macicy, za tydzień mniej wiecej powinnam mieć wyniki, czy zostalo wycięte wszystko. I na razie nie biorę innej opcji pod uwagę. Z seksem wstrzymać się musimy jeszcze ze cztery tygodnie. Końcem marca wracamy też na stałe do Polski i od maja ostro zaczynamy walczyc :) tak sobie nawet wczoraj pomyślałam, ze na ten maj w goracym terminie zarezerwuje na kilka dni jakiś pokoik w Tatrach, tamto powietrze jakoś dobrze na nas działa :D

Co do tabelki:
Marcelina, 27, Kraków
Cykl starań- 0
Data następnej @- 23-25.03
Dzieci- brak
A marzy mi się taka rodzina jak u @leeleeth :D
Mi również marzy się taka rodzina jak u @leeleeth :D
 
Podziwiam Was... ja to chyba nie dałabym rady z więcej niż dwójką... ;p
Tak przynajmniej na razie mi się wydaje.
 
@LassHa
Odpisałam 8 godzin temu, ale napiszę jeszcze raz.

Po usuwaniu nadżerki tak może być.
Czasem jak za mocno człowiek poszaleje to tak może być. Zwłaszcza, że nie minęło dużo czasu, a to delikatne miejsce.
W środku wiadomo, że wolniej się goi.
A byłaś na kontrolnej wizycie u gina?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

O przepraszam, gdzieś mi umknęło chyba...
tak, byłam na wizycie końcem stycznia i było zagojone, ale cienka warstwa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry