reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej Dziewczyny! :) mam 26 dc. Testy ciążowe wychodzą pozytywnie... :) blada druga kreska, ale ciemniejsza niż 2 dni temu. Chciałam się Was doradzić kiedy robić betę z krwi???
Wielkie gratulacje !!!! U mnie przyszła @, ale wierze, że wszystko ma jakiś sens. Moja ukochana suka w weekend miała ciężką nagłą operację, ledwo uszła z życiem. Stres jaki przeżyłam jest nie do opisania, więc czas na ciążę nie byłby dobry. Bardzo trzymam kciuki i Ci kibicuje, żeby ciąża przebiegła bezproblemowo :*
 
Moni, Misza gratulacje dla Was [emoji3]

Dziewczyny, zrobiłam test owu w 10dc., myślałam, że nic jeszcze nie pokaże, ale kreska dość mocna, prawda?
1525716544767.jpg
 

Załączniki

  • 1525716544767.jpg
    1525716544767.jpg
    715,9 KB · Wyświetleń: 427
Test apteczny zrobiony teraz..
Gratulacje!!! :):):)

Kochane, mam wynik. Beta 163, przyrost 190% [emoji7]
Super!! Rośnijcie zdrowo! :)

Wielkie gratulacje !!!! U mnie przyszła @, ale wierze, że wszystko ma jakiś sens. Moja ukochana suka w weekend miała ciężką nagłą operację, ledwo uszła z życiem. Stres jaki przeżyłam jest nie do opisania, więc czas na ciążę nie byłby dobry. Bardzo trzymam kciuki i Ci kibicuje, żeby ciąża przebiegła bezproblemowo :*
Masz rację, że wszystko ma jakiś sens i we właściwym momencie zostaniemy mamami tylko tak łatwo o tym zapomnieć, bo górę biorą emocje....
Przykro mi z powodu pieska, niech szybko dochodzi do siebie.
 
Dziekuje dziewczyny [emoji8] za tydzien mam sie zglosic na pierwsza wizyte, a poki co mam brac pregna plus [emoji4]
Trzymam kciuki za Was [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Moni, Misza gratulacje dla Was [emoji3]

Dziewczyny, zrobiłam test owu w 10dc., myślałam, że nic jeszcze nie pokaże, ale kreska dość mocna, prawda? Zobacz załącznik 854487
Nie wiem jak długie masz cykle, ale pozytyw owu oznacza, że owulację będziesz miała w ciągu 24-48 ha :) ehhh.....ile ja bym dała, żeby być teraz w takim, że się tak wyrażę sprzyjającym czasie... :)
Najgorsze jest to czekanie na @@@@ kiedy się wie, że nieuchronnie nadejdzie...
 
Do góry