reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Już nigdy, ale to nigdy nie uwierzę testowo płytkowymu jeśli jeden wyjdzie mi na plus a kolejny na minus [emoji22]
A może ono wsadzili do środka test owulacyjny? Czasami takie pomyłki się zdarzają i stąd te pozytywy... Chyba są z rossmana podobne owulacyjne. Trzymaj się, przyszły cykl Twój! :)
 
reklama
Test apteczny zrobiony teraz..
 

Załączniki

  • DSC_0099.JPG
    DSC_0099.JPG
    885,8 KB · Wyświetleń: 160
Test apteczny zrobiony teraz..
Wg mnie plus jak nic. :) po cichu gratuluję :)

Dziękuję Dziewczyny za tyle miłych słów. Bardzo mi smutno :( i jak Was czytam to jakoś mi lepiej trochę. Dziękuję... Ja to jakaś pechowa jestem do tych testów. Nie wiem kompletnie po co, ale po pracy zrobiłam jeszcze jeden test DOZ o czułości 10 i wyszedł mi cień drugiej kreski i na pewno nic sobie nie wmawiam bo straciłam jakąkolwiek nadzieję bo becie i delikatnie plamię dziś - akurat zaczęło się po odebraniu wyników... kurcze ale ten test nie powinien pokazać kompletnie nic...nawet cienia cienia, tym bardziej, że dzisiaj sikałam chyba z 6 razy w pracy.. do tego jeszcze test owulacyjny wyszedł mi dziś po pracy pozytywny - zrobiłam go na przekór,...żeby chociaż jeden mnie nie oszukał... normalnie oszaleję chyba :( :(
 
Ostatnia edycja:
Forget a jakieś leki może bierzesz ?? Czasami przy torbieli tez mogą wychodzić pozytywne. .. absolutnie nie strasze, ale faktycznie bardzo to dziwne i wartalo by sprawdzic
 
Forget a jakieś leki może bierzesz ?? Czasami przy torbieli tez mogą wychodzić pozytywne. .. absolutnie nie strasze, ale faktycznie bardzo to dziwne i wartalo by sprawdzic
Ale i beta wyszłaby wtedu pozytywna. Też w pierwszej chwili pomyślałam o torbileli. Może to faktycznie to. Z leków jedyne co biorę to Bromergon, Jodid 200 i Cyclodynon - ale to nie lek raczej, a tak to kompletnie nic....nigdy tak nie miałam... i nie wiem czy jestem bardziej smutna i rozżalona czy zła i wkurzona... :/
 
Ale i beta wyszłaby wtedu pozytywna. Też w pierwszej chwili pomyślałam o torbileli. Może to faktycznie to. Z leków jedyne co biorę to Bromergon, Jodid 200 i Cyclodynon - ale to nie lek raczej, a tak to kompletnie nic....nigdy tak nie miałam... i nie wiem czy jestem bardziej smutna i rozżalona czy zła i wkurzona... :/
Wiesz ja mysle ze przy torbieli wlasnie test by Ci nie wyszedl pozytywny. Bo jak ja mialam torbiel to ani jeden test nie wyszedl pozytywny.
Ogolnie jak zaczol sie u mnie cykl to tez bylam wsciekla i wkurzona ale przejdzie Ci to i za chwile zmienisz podejscie do nowego cyklu i bedziesz walczuc dalej. Mimo wszystko kochana kiedys nam sie uda zajsc w ciaze:)
 
reklama
Do góry