reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczynki :-) staram sie was nadrobic:-))) witam nowe kolezanki ;-) ja jakos odpuscilan troche ten cykl, moze dlatego, ze wyslalam mojego M na badania. Nie mierze temp., po sluzie widze ze chyba plodny wiec bedziemy dzialac... w tym miechu bedzie co ma byc... potem sie zastanowie... bo mimo wszystko coraz czesciej mysle czy nie zmienic tej pracy, ktora tak na mnie zle wplywa... no ale nic poczekam do konca cyklu, na razie 12 lub 13 dc jakos nawet tego nie licze
 
Rozpoczęliśmy oficjalne starania :D jestem aktualnie w 15dc, wczoraj na wizycie dowiedziałam się jedynie, że endometrium 10mm. No i mam torbiel endometrialna, jeśli do pół roku nie uda się zajść, to wtedy dalsza diagnostyka. Na razie jestem dobrej myśli :) łykam folik, lekarz zalecił mi też brać femibion. I ruszamy z kopyta :D jestem mega podekscytowana.
Czytam was regularnie i za każdą trzymam mocno kciuki :) pierwsza zasada- nie ma @, jest nadzieja :)
Endometrium ok, a pęcherzyk jakiej wielkości?? Trzymam kciuki żeby szybko zaskoczyło! :)
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz:) Bede obserwowac siebie.
A kiedy @ masz miec? Powodzenia na kolejny cykl:) Co do badania szyjki to kiedys probowalam sle czarna magia to dla mnie:p
Ja nawet nie probowalam;) też mam jakieś opory psychiczne, choć wiem, że to normalne i wiele można sie dowiedzieć, ale póki co takie czary mary to sobie darowałam;)

Mam nadzieje, że się chociaż trochę poprawią, gorzej, jak w drugą stronę. Pewnie podejmę decyzję jak już będę je miała w ręku i może umówię się kontrolnie na wizytę u gina. Zobaczę jeszcze :)
no i oczywiście trzymam za Ciebie kciuki w tym cyklu, oby zakończył się dwoma kreseczkami :)

u mnie dzisiaj 29dc, @ powinnam mieć jakoś na dniach dosłownie. Póki co to od wczoraj brzuch boli jak na @ ale nie plamię na chwilę obecną, temp dzisiaj 36,95, czyli utrzymuje się wysoko.. mogłaby się już pojawić. Męczy mnie takie czekanie bo niestety należę do tych mało cierpliwych :))

to w takim razie trzymam kciuki za pozytywną końcówkę cyklu :) a jak długie masz cykle? Gin potwierdził owu? duży pęcherzyk?
A może się nie pojawi;) z tymi dwoma kreseczkami u mnie to jakoś coraz bardziej nierealne mi się wydaje;) chociaż nadzieja zawsze jest;)

Hej dziewczynki :-) staram sie was nadrobic:-))) witam nowe kolezanki ;-) ja jakos odpuscilan troche ten cykl, moze dlatego, ze wyslalam mojego M na badania. Nie mierze temp., po sluzie widze ze chyba plodny wiec bedziemy dzialac... w tym miechu bedzie co ma byc... potem sie zastanowie... bo mimo wszystko coraz czesciej mysle czy nie zmienic tej pracy, ktora tak na mnie zle wplywa... no ale nic poczekam do konca cyklu, na razie 12 lub 13 dc jakos nawet tego nie licze
Jak ci się udało go wysłać? ;)Macie już wyniki? Czy pisałaś już a mi to umknęło gdzieś? Czasami takie "odpuszczone" cykle są najbardziej owocne;) i oby tak było u Ciebie:tak: dla mnie ciąża równa się zmiana pracy, tzn wiem, że jak już zajdę i pójdę na zwolnienie to już tam nie wrócę ;) a po macierzyńskim mam już swoje plany;) tylko czy mi się kiedyś uda zajść?? Trochę się boję że będę się kisić w tej pracy za długo, ale teraz trochę głupio by było zmieniac- nierozsądnie;)
 
Ja mam swoją firmę to inna bajka. Natomiast nie potrafię siedzieć w domu. Wszyscy byli w szoku, że w 9 miesiącu biegałam po schodach i normalnie pracowałam ALE wiadomo ze dziecko jest najważniejsze i gdyby było coś nie tak poszła bym na zwolnienie.
 
@Fleur86 szczerze mówiąc, to nie wiem jak duży jest pecherzyk... Gin powiedział tylko, że wygląda to wszystko bardzo dobrze i działać :) a ja byłam tak zaaferowana że zapomniałam dopytać :)
Dziś mnie kłuje coś tam po lewej stronie, teraz sobie będę co dzień wkrecac objawy :D
W środę idę jeszcze do endo z wynikami tarczycy, też jestem ciekawa co powie
 
W okolicach owulacji powinno mieć podobno 8-10mm, tak wyczytałam. Po owulacji rośnie dalej, a później im grubsze tym obfitsza @
Tyle co wyczytalam wczoraj po wizycie ;)
 
Hej dziewczyny.
19 tydzień ciąży
Przeziębienie
Ból kręgosłupa w dole
Rzadszy ból podbrzusza jak na okres. I wgl nie czuję jak się rusza. Przed 8 rano to tylko czułam jak się napina i nic.
Czy to może być normalne czy raczej nie
 
reklama
@Fleur86 szczerze mówiąc, to nie wiem jak duży jest pecherzyk... Gin powiedział tylko, że wygląda to wszystko bardzo dobrze i działać :) a ja byłam tak zaaferowana że zapomniałam dopytać :)
Dziś mnie kłuje coś tam po lewej stronie, teraz sobie będę co dzień wkrecac objawy :D
W środę idę jeszcze do endo z wynikami tarczycy, też jestem ciekawa co powie

Inka a jakie Ci wyniki tarczycy wyszły? Miałaś tylko tsh czy tez FT3 i FT4? Mi te dwa ostatnie wyszydza wysokie i So endo idę 25.05 dopiero
 
Do góry