reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Migdalove ja z całego serca mam nadzieję, że u ciebie wyjdą jednak 2 kreski.
My też mieliśmy uważać w tym miesiącu, a tym czasem ja tym bardziej boje się ze zaskoczy teraz... baby nie zrozumiesz
 
reklama
My uznaliśmy, że jeżeli w maju się nie uda (a pewnie nie, bo będę jeszcze przed badaniami) to w czerwcu odpuszczamy, bo w lipcu mam opcję wyjazdu z którego fajnie byłoby skorzystać. I stwierdziliśmy, że pewnie będzie wpadka wtedy [emoji16]
 
U mnie dzis 30dc @ nadal nie ma ... ale na testach biel. Juz bym wolala zeby przyszla i zaczac nowy cykl bo to czekanie jest najgorsze.
 
hah tak jest najczęściej :) gdy założysz, że nic z tego to akurat pyknie :) u mojej kuzynki dokładnie tak było. Zaszła w ciążę ... w dniu swojego ślubu:laugh2::biggrin2: a zakładała, że zajmie jej to jakieś pół roku. U nas odwrotnie- sądziliśmy z mężem, że uda się od razu ..... :dry:
 
Tylko ja mam tendencje do szybkiego tycia w ciąży. [emoji23] Cóż, dramatu raczej nie będzie. [emoji23]
Hej ho! :) wszystko już gotowe do ślubu? :)) a korzystając z okazji że zaglądnęłaś - dopiszesz mnie do tabelki? Magda, Kraków, 25 lat, 10cs, data następnej @ 24.05, dzieci brak :)
 
reklama
Czesc dziewczyny. Tak dawno pisałam, ze wiekszosc dziewczyn pewnie mnie nie zna bo tyle nowych staraczek [emoji4] trzymam kciuki za kazda z Was! [emoji8] ja nie pisałam bo nie mialam nic ciekawego, monitoring kilka razy bo pecherzyk nie chcial rosnąc, ostatnio nawet dowiedzialam się ze raczej lipa bo pecherzyk jest zapadniety, cokolwiek to znaczy... Temperatura też skakala sobie jak chciala. A dzisiaj 25 dc i bilam sie z myslami czy zrobic test. W koncu stwierdziłam ze mam ich duzo, a w razie co to przeciez jest za wczesnie i nadzieja wciaz bedzie [emoji2]
A tu takie cos... Czy tez to widzicie?
20180504_065310.jpg
 

Załączniki

  • 20180504_065310.jpg
    20180504_065310.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 532
Do góry