reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziękuję dziewczyny.Też mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Myślę,że w środę polecę na betę a później w piątek bo dziś i jutro mamy zakręcony dzień..Terapie z najmłodszym i przygotowania do komunii,próby,przymiarki..w czwartek najmłodszy ma komisję lekarską(o przedłużenie niepełnosprawności,ma ZA)a teraz to w łóżku sobie leżę i nie chce mi się nigdzie ruszać.Jak pomyślę jaki dziś zawrót mam mieć to odechciewa się wszystkiego.Dopadł mnie leń po pracowitym i stresowym weekendzie.Moja mama już ledwo znosi chemię i tak nas psychicznie to wszystko dołuje..Mam jakieś rozchwianie emocjonalne:(
 
@Ilma wszystkim nam się uda w końcu :-) u mnie dziś temp 36,2 a za chwilę jak zmierzyłam to było 36,3 w tym cyklu nie staraliśmy się specjalniebo sskupiłam się na obserwacji cyklu i badaniach. Mój mąż też ma ciężka pracę pracuje od 5 w domu jest po 20 albo po kilku dniach i jeszcze praca w szkodliwych warunkach. ... też mu mówiłam o ewentualnym badaniu nasienia to nie jest zainteresowany bo twierdzi że jeszcze jest czas chociaż co miesiąc mówi "może już w końcu jesteś w ciąży" faceci chyba nie dopuszczają do siebie myśli że to coś u nich może być nie tak. ...
 
Biore pod uwage samoporonienie, ale czy przy takiej becie od srody by juz ona nie spadla? Poroniłam w styczniu i na wypisie ze szpitala widzialam ze mialam bete ponad 1000 jeszcze w trakcie, po 5 dniach dostalam normalnego okresu czyli beta byla juz 0, a krwawie od wczoraj wiec beta juz powinna spasc, już sie nie nastawiam na nic dobrego

Hej! Ja również byłam w ciazy, poroniłam, odrazu kiedy pojawiło się krwawienie zrobiłam test i nie było na nim widać totalnie nic. Nie było żadnej kreseczki, nawet cienia. Także jest nadzieja[emoji8] najlepiej jakbyś poszła do ginekologa to sprawdzić, wtedy może da Ci coś na podtrzymanie.
 
Witam dziewczynki,znów tyle zaległości mam w czytaniu.Za chwilkę wezmę się za czytanie a tym czasem Wam coś pokażę...Pierwszy test zrobiłam już w 23 dniu cyklu lecz kreska była ledwo widoczna Zrobiłam go tak z ciekawości po tym jak dzieci i mąż mi zasugerowali że testu chyba robić nie trzeba będzie po tym jak kluski na parze z jogurtem leśnym zagryzałam boczkiem..;)
To dzisiejszy test; w 25 dniu cyklu
Gratulacje:)
 
Dziewczynki taka sytuacja, kilka dni temu bolały strasznie zrosty, ale to nic, od kilku dni też kłuje mnie prawy jajowód, delikatnie, ale jednak. Sram po gaciach, żeby nie była to kolejna pozamaciczna. Siedzę pod laboratorium, robię betę. Pierwszy raz będę się cieszyć z negatywnej. Trzymajcie kciuki.
 
reklama
Dziewczynki taka sytuacja, kilka dni temu bolały strasznie zrosty, ale to nic, od kilku dni też kłuje mnie prawy jajowód, delikatnie, ale jednak. Sram po gaciach, żeby nie była to kolejna pozamaciczna. Siedzę pod laboratorium, robię betę. Pierwszy raz będę się cieszyć z negatywnej. Trzymajcie kciuki.
A ktory masz dc?
 
Do góry