reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witam dziewczynki,znów tyle zaległości mam w czytaniu.Za chwilkę wezmę się za czytanie a tym czasem Wam coś pokażę...Pierwszy test zrobiłam już w 23 dniu cyklu lecz kreska była ledwo widoczna Zrobiłam go tak z ciekawości po tym jak dzieci i mąż mi zasugerowali że testu chyba robić nie trzeba będzie po tym jak kluski na parze z jogurtem leśnym zagryzałam boczkiem..;)
To dzisiejszy test; w 25 dniu cyklu
Piękna gruba krecha :)
 
reklama
Po ilu dniach od owulacji warto zrobić test?
Mi wyszedl 10dpo czuly test, baaardzo blada kreska :)
Witam dziewczynki,znów tyle zaległości mam w czytaniu.Za chwilkę wezmę się za czytanie a tym czasem Wam coś pokażę...Pierwszy test zrobiłam już w 23 dniu cyklu lecz kreska była ledwo widoczna Zrobiłam go tak z ciekawości po tym jak dzieci i mąż mi zasugerowali że testu chyba robić nie trzeba będzie po tym jak kluski na parze z jogurtem leśnym zagryzałam boczkiem..;)
To dzisiejszy test; w 25 dniu cyklu
Gratulacje!!!! :*
 
@KatiNails doczytałam właśnie że w szpitalu byłaś???!mam nadzieję że wszystko ok.jakie dostalas leki?bierzesz magnez?pozdrawiam ciepło i jestem z Tobą myslami!
Kochana luteina, magnez i nieszczęsna nospa... Mimo że jestem jej wielką przeciwniczką to nie ma teraz innego wyjścia. Zakaz pracy, nakaz leżenia. Takie cyrki z synem w 34tc miałam. I aż tak się nie stresowałam bo dziecko już na tyle rozwinięte że poradzi sobie. Tak z Mają to dopiero 22tc i jestem przerażona bo nie byłoby szans ... Jeszcze w nocy mi się takie głupoty śniły, że masakra
 
Kochana luteina, magnez i nieszczęsna nospa... Mimo że jestem jej wielką przeciwniczką to nie ma teraz innego wyjścia. Zakaz pracy, nakaz leżenia. Takie cyrki z synem w 34tc miałam. I aż tak się nie stresowałam bo dziecko już na tyle rozwinięte że poradzi sobie. Tak z Mają to dopiero 22tc i jestem przerażona bo nie byłoby szans ... Jeszcze w nocy mi się takie głupoty śniły, że masakra
Kasiu Ty nie zamartwiaj sie bo dzidzi to odczuwa. Duzo wypoczywaj i 3 mam kciuki by bylo wszystkk dobrze:*
 
Kochana luteina, magnez i nieszczęsna nospa... Mimo że jestem jej wielką przeciwniczką to nie ma teraz innego wyjścia. Zakaz pracy, nakaz leżenia. Takie cyrki z synem w 34tc miałam. I aż tak się nie stresowałam bo dziecko już na tyle rozwinięte że poradzi sobie. Tak z Mają to dopiero 22tc i jestem przerażona bo nie byłoby szans ... Jeszcze w nocy mi się takie głupoty śniły, że masakra
Długa szyjka zamknięta to bardzo dobra wiadomość. Z tą nospa to ilu lekarzy tyle opinii.nie ma wystarczających dowodów na to że naprawdę powoduje napiecie mięśniowe u dzieci jeśli tego się boisz. A może te bóle sa chwilowe i wszystko się unormuje
 
Długa szyjka zamknięta to bardzo dobra wiadomość. Z tą nospa to ilu lekarzy tyle opinii.nie ma wystarczających dowodów na to że naprawdę powoduje napiecie mięśniowe u dzieci jeśli tego się boisz. A może te bóle sa chwilowe i wszystko się unormuje
Obniżone napięcie powoduje nospa. Mam znajomą zajmująca się terapią SI i jest tych dzieci sporo :( ogólnie lekarze których znam też za nospa nie są chyba że właśnie w ostateczności :(
 
reklama
Obniżone napięcie powoduje nospa. Mam znajomą zajmująca się terapią SI i jest tych dzieci sporo :( ogólnie lekarze których znam też za nospa nie są chyba że właśnie w ostateczności :(
Mój gin prowadzący tez nie był zachwycony jak brałam nospe w szpitalu miałam do 6sztuk tamwłaśnie każdy pracujący lekarz uspokajał mnie że nie ma dowodów na to że to właśnie nospa owe napięcie powoduje. Lekarka u której byłam ostatnio na kontroli też mi tłumaczyła że to pomówienia i że gdyby tak było to nospa nie byłaby ogólnodostępna itd. fakt dzieci teraz ogólnie jest sporo mających problemy z tym napięciem.. ale właśnie nie ma dowodów na to że to nospa je powoduje to jedynie podejrzenia a no to wpływa wiele innych czynników. Staram się obecnie unikać bo uważam że w każdej plotce jest ziarenko prawdy ale jak muszę to biore sporadycznie obecnie.chociaz 3tyg brałam regularnie.
 
Do góry