reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Mnie caly czas brzuch pobolewa jak na okres. Boje sie.
Mnie co prawda nie boli, ale może macica juz jest rozciągnięte bo 1.5 roku temu urodziłam. Bóle jak na @ są normalne macica rośnie. Jeśli nie plamisz jest ok.
Ja w ogóle bardzo racjonalnie podchodzę tym razem. Zero stresu spiny co ma być to będzie
 
Dziewczyny ja po wizycie. Ciąża ok tydzień mlodsza niz wynika z ostatniej miesiączki :) beta rosnie pieknie- informacja potwierdzona przez lekarza: beta powyzej 6000 znacznie zwalnia i nie ma szansy na przyrost taki jak wczesniej.

Widziałam cale 3mm szczęścia z migającym serduszkiem!!!! Kolejna wizyta u tego pana doktora 11 maja, ale we wtorek mam jeszcze wizyte u mojego doktora. I pozniej zadecyduje u ktorego zostane :) moje szczescie siega zenitu!! Zobacz załącznik 846467
Ktory to tc u Ciebie??
 
Jaki wynik tsh mialas?
Tsh w 2dc 2.45

Jutro mam leciec na badania z glukozą.
Mam przepisany lek n 4 miesiace na lekka cukrzyce, ktory pomoze mi z metabolizmem i byc moze odblokuje tym samym owu. Zalecana dieta jak przy cukrzycy. Jak zajde w ciaze to natychmiast odstawic.

Jak nie zajde w ciaze to po 4 miesiacach z tym lekiem badanie tsh i powrot do tej endo.
Mam go odstawic natychmiast jak bede w ciazy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry