reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A ja dzisiaj długo nie mogłam zasnąć... wbilam sobie do głowy ta prolaktynę męża i przemyślam pół nocy... Jutro zapytam mojego lekarza o ten wynik, a do jutra będę się zastanawiać... Juz nawet zaczęłam wątpić w ten cykl, a przecież założyłam że będzie szczesliwy;):p
 
reklama
Doczekasz się zobaczysz. A dłuży się bo myślisz o tym i tak bardzo czekasz na efekty [emoji5]. Ja tak mam na tydzień przed wizytą u gina. Niemiłosiernie wtedy mi się dłuży gdyby nie detektor w domu to chyba bym odchodzila od zmysłów. Chociaż nic złego się nie dzieję. U mnie też jakaś ta pogoda nieciekawa raz słońce raz jest pochmurno.
No ale glowy nie umiem wylaczyc z myslenia. Jakos po operacji mam jeszcze wieksze parcie na dziecko.
A Ty kiedy kolejna wizyta u gina? Jak sie czujesz? Poziom cukru Ci skacze czy raczej w normie?
 
Kasiu a robisz testy owulacyjne, bo mialas sprobowac? :)

A ja juz po becie, ostatniej, wiecej robix niebede bo we wtorek wizyta. Trzymajcie kciuki, dam znsc jak odbiore wynik :)
Ten cykl odpuscilam z testami. Stwierdzilam ze sprobujemy tak jak zawsze. Mam cicha nadzieje ze to ten cykl bedzie tym udanym. No a jak nie wyjdzie to w kolejnym cyklu juz na 100% bede stosowac testy owu.

3mam kciuki by przysrost byl ladny i czekam niecierpliwie na Twoje wyniki:)
 
A ja dzisiaj długo nie mogłam zasnąć... wbilam sobie do głowy ta prolaktynę męża i przemyślam pół nocy... Jutro zapytam mojego lekarza o ten wynik, a do jutra będę się zastanawiać... Juz nawet zaczęłam wątpić w ten cykl, a przecież założyłam że będzie szczesliwy;):p
i nie należy zmieniać założenia :) :) będzie szczęśliwy
Trzymamy! :-D
Ja chyba dzisiaj też sikne :-) . Wczorajsze badanie USG dało mi nadzieję bo jest ciałko i grube endometrium, ale może być puste :-(. Dzisiaj dzień @ może poczekam do poniedziałku.
@Ilma, @Wiktorka88 O trzymam kciuki za pozytywy
 
Trzymam kciuki za wszystkie testujace dzis!!! [emoji173]
Ja dzis powtorzylam, znow blada kreska. Najgorsze jest to ze mieszkam za granica i moja niedoczynność tarczycy kontroluje lekarz w DE. Dzwonilam. Kazal mi sprawdzic jutro tsh. Dziewczyny co powinnam jeszcze sprawdzic? Progesteron?
Ja progestwronu nie badałam ani w pierwszej ciąży i teraz oprócz bety tez nic robić nie będę moim zdaniem jeśli wcześnie nie doszło do poronienia lub nie ma plamienia to trzeba podejść na spokojnie
 
Powiecie ze jestem porabana, ale poleciałam po następny test juz 4 !! I chyba nie ma wątpliwości
 

Załączniki

  • 1523605622170-1149929613.jpg
    1523605622170-1149929613.jpg
    532,4 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Do góry