reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
A czy to TSH ma dużą tendencje do samoczynnych skoków? W grudniu w odstepie dwóch tygodni chyba robili mi w szpitalu badania krwi i za pierwszym razem miałam 1 z hakiem, a za drugim zdaje się 2,5. Gin kazał mi się tym nie przejmować zbytnio..
 
Hej dziewczyny.
Na początku gratulacje dla tych co zobaczyly 2 kreski:)

Dawno mnie tu nie byloo opowiadajcie co u was?
Jak mija ciąża ?
Jak znosicie ta pogodę. ?
U.mnie ah.. duzoo się działo w końcu się doczekałam aż mój facet się oświadczy
Z ciążą dobrze znów prawdopodobnie
chłopak . Jedynie co mnie meczy szczególnie w sklepie to zawroty głowy i.to.straszne..
 
A czy to TSH ma dużą tendencje do samoczynnych skoków? W grudniu w odstepie dwóch tygodni chyba robili mi w szpitalu badania krwi i za pierwszym razem miałam 1 z hakiem, a za drugim zdaje się 2,5. Gin kazał mi się tym nie przejmować zbytnio..
Inka ja miałam 2.60 co prawda od kilku dni biorę eutyrox ale wcześniej nic. Samo tsh to nie wyznacznik, robiłaś jeszcze ft3 i ft4?
 
No ale glowy nie umiem wylaczyc z myslenia. Jakos po operacji mam jeszcze wieksze parcie na dziecko.
A Ty kiedy kolejna wizyta u gina? Jak sie czujesz? Poziom cukru Ci skacze czy raczej w normie?
Wiem, sama to przerabialam tylko w styczniu to jakoś olalam i się udało [emoji5]. Bo wiesz że teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby się udało [emoji5]. Ja mam kolejną wizytę u gin 26 kwietnia. Będę go molestowac dalej o płeć czy już coś tam widzi [emoji14]. Podświadomie jednak czuję że to chlopak. Ciągle mówię do brzucha w rodzaju męskim [emoji14]. Czuję się bardzo dobrze. Zaczynam mieć co raz więcej energii. Chociaż co raz szybciej się męczę [emoji14] i muszę robić sobie przerwy. Poziom cukru już się ustabilizowal, wreszcie dopasowalam dawkę insuliny [emoji5]. A za Ciebie i każdą dziewczyne na forum mocno trzymam kciuki i dziękuję że pytasz co u mnie [emoji5]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.
Na początku gratulacje dla tych co zobaczyly 2 kreski:)

Dawno mnie tu nie byloo opowiadajcie co u was?
Jak mija ciąża ?
Jak znosicie ta pogodę. ?
U.mnie ah.. duzoo się działo w końcu się doczekałam aż mój facet się oświadczy
Z ciążą dobrze znów prawdopodobnie
chłopak . Jedynie co mnie meczy szczególnie w sklepie to zawroty głowy i.to.straszne..
Gratulacyjne z okazji zareczyn [emoji5]. Teraz czeka Cię czas przygotowań do ślubu [emoji5]. Fajna sprawa. Wspaniale że już znasz płeć. Ja ciągle żyje w nie pewności chociaż czuję że będzie drugi syn a mąż twierdzi że dziewczynka taaaaaa [emoji14]
 
Do góry