reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny byłam dziśu gina, wiem że to wcześnie ale kazał mi przyjść od razu po teście. Dostałam dupka i nastepna wizyta w maju już wtedy będzie coś widać. Ale po tej wizycie mam jakieś złe przeczucia. Odkąd wyszłam czuje jak bym miała zaraz dostać @... to dopiero 5 tydzień więc jeszcze może być różnie...
To, ze czujesz jakbyś miała dostać to normalne uczucie. Ja tez cały czas tak czuje. Mój mówi ze brzuch mi już rośnie, a to porostu takie wzdęcie i uczucie opuchnięcia jak przed @. Bierz grzecznie dupka i nie denerwuj się. Ja objawów nie mam w ogóle. Nic totalnie nic. Apetyt się uspokoił, nic nie kłuje, rządy chyba mdłości, tylko piersi wrażliwe a wyglada na to ze wszystko ok. Betę robiłaś i przyrost?
 
reklama
Dziewczynki z jednym jajowodem! Mam pytanie czy nie bolą was zrosty po usunięciu? Mnie od poronienia w sierpniu bolą w okolicach owulacji i @. A dzisiaj mimo że dopiero 10dc to myślałam, że zejdę z tego świta. Uspokoiło się narazie, ale na wszelki wypadek przejadę się jutro do gina na NFZ i wysępię jakieś poczynania w tej kwestii.
 
To, ze czujesz jakbyś miała dostać to normalne uczucie. Ja tez cały czas tak czuje. Mój mówi ze brzuch mi już rośnie, a to porostu takie wzdęcie i uczucie opuchnięcia jak przed @. Bierz grzecznie dupka i nie denerwuj się. Ja objawów nie mam w ogóle. Nic totalnie nic. Apetyt się uspokoił, nic nie kłuje, rządy chyba mdłości, tylko piersi wrażliwe a wyglada na to ze wszystko ok. Betę robiłaś i przyrost?
Nie robiłam bety. W ktorym tc jesteś??
 
Dziewczynki z jednym jajowodem! Mam pytanie czy nie bolą was zrosty po usunięciu? Mnie od poronienia w sierpniu bolą w okolicach owulacji i @. A dzisiaj mimo że dopiero 10dc to myślałam, że zejdę z tego świta. Uspokoiło się narazie, ale na wszelki wypadek przejadę się jutro do gina na NFZ i wysępię jakieś poczynania w tej kwestii.
Ja tak mialam w tym cyklu ze 8 i 9d zwijalam sie z bolu. Niewiem czym to bylo spowodowane. Teraz mnie cmi ino ale to pewnie na owulacje.
 
Dziewczyny.. my cos widzimy... możemy już się cieszyć? 14 dni po owu. Dziś powinnam dostać @.
1523509674599.jpg
 

Załączniki

  • 1523509674599.jpg
    1523509674599.jpg
    386,7 KB · Wyświetleń: 402
reklama
Do góry