reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny [emoji4] 2 dc, zaczelam brać aromek. Strasznie sie ze mnie leje i boli mnie podbrzusze. Mam nadzieje ze max 2 dni i sie skonczy. @Migdalove idziemy dalej razem, szkoda ze nie "pykło", ale 20 to dobra liczba. [emoji110] ten cykl jest nasz kochane! [emoji173][emoji173][emoji173]
@EklerkaDaria cudownie, teraz juz się nie denerwuj! [emoji8]
@Dagaa11 może 2 bobo? [emoji57][emoji4]
 
Dziewczynki wybaczcie ale ja znow standardowo w zwiazku z moja strata i bolem znikam z formum do czasu az sobie w glowie nie poukladam. Zycze wszystkim wam szczesliwych i nudnych ciaz. A ja zawitam jak sie ogarne, dam znac po zabiegu bo jednak wybralam to niz porod bo bym nie dala rady... a na stale wroce jak znow wroce do staran. Bo mysle ze kiedys znow moj instynkt urosnie do takiego stopnia ze bede chciala podjac ryzyko. Do tego czasu leczenie w Polsce, bo myslalam ze tak rozwiniety kraj jak UK mi pomoze a jednak sa okrutni i nie mozna na nich liczyc. Trzymajcie sie.
Czekamy tu na Ciebie. Trzymaj się kochana. Mocno przytulam.
 
Dziewczyny byłam dziśu gina, wiem że to wcześnie ale kazał mi przyjść od razu po teście. Dostałam dupka i nastepna wizyta w maju już wtedy będzie coś widać. Ale po tej wizycie mam jakieś złe przeczucia. Odkąd wyszłam czuje jak bym miała zaraz dostać @... to dopiero 5 tydzień więc jeszcze może być różnie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny byłam dziśu gina, wiem że to wcześnie ale kazał mi przyjść od razu po teście. Dostałam dupka i nastepna wizyta w maju już wtedy będzie coś widać. Ale po tej wizycie mam jakieś złe przeczucia. Odkąd wyszłam czuje jak bym miała zaraz dostać @... to dopiero 5 tydzień więc jeszcze może być różnie...
Normalne uczucie spokojnie :)
 
Hej dziewczyny [emoji4] 2 dc, zaczelam brać aromek. Strasznie sie ze mnie leje i boli mnie podbrzusze. Mam nadzieje ze max 2 dni i sie skonczy. @Migdalove idziemy dalej razem, szkoda ze nie "pykło", ale 20 to dobra liczba. [emoji110] ten cykl jest nasz kochane! [emoji173][emoji173][emoji173]
@EklerkaDaria cudownie, teraz juz się nie denerwuj! [emoji8]
@Dagaa11 może 2 bobo? [emoji57][emoji4]
Wlasnie juz sie naczytalam, ze duze przyrosty moga byc zwiazane z blizniakami haha :D
 
reklama
Do góry