reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No i stało się. Małżonek dostał wyniki i chodzi jak paw. Mówi że może królikiem rozpłodowym zostać.
20180411_140012.jpg
 

Załączniki

  • 20180411_140012.jpg
    20180411_140012.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 415
reklama
Dziekuje Ci:) Uspokoilas mnie. Ale daj prosze znac co Twoj lekarz mowil na Twoj niski wynik tsh.
Jasne, że dam. Śpij spokojnie kochana i po prostu za parę tygodni powtórz badania żeby mieć rękę na pulsie:)

Dziewczyny jestem dumna ze swojego małżonka, poszedł na badanie nasienia. Marudził trochę, że daleko, że do pracy się spoźni ( pracuje u siebie [emoji23]), ale poszedł. Jak pochwaliłam go, że nie stchórzył to prychnął tylko: A czemu miałem nie iść, badanie jak każde inne. A wiadomo, że to badanie źle wpływa na dumę niektórych osobników płuci męskiej, którzy sądzą, że jest dla nich uwłaczające.
Oj wpływa, wpływa. Mój też powiedział, że pójdzie, ale uparł się na te pół roku starań ... A mi szkoda tyle cykli, ja już bym go wysłała żeby tylko wiedzieć, że jest ok i być spokojna, a jak jest coś nie tak to żeby od razu zareagować, bo u faceta trzeba przecież 3 miesięcy około żeby poprawić parametry nasienia, więc z pół roku zrobi się 9 miesięcy... Choć nadal mam nadzieję, że to mój cykl;):p
No i stało się. Małżonek dostał wyniki i chodzi jak paw. Mówi że może królikiem rozpłodowym zostać.
Zobacz załącznik 845777
Superrrr !!!!! :)

A ja wróciłam od fryzjera. [emoji139] Odważnie bo krótsze włosy o kilkanaście centymetrów. [emoji23]
Ja też niby lubię zmiany, ale zawsze na drugi dzień po ścięciu włosów żałuję ... ;) i mówię sobie, że to ostatni raz... A jak odrosną... robię to samo i ścinam ... Ehhh... Kobieta być :D
 
Jasne, że dam. Śpij spokojnie kochana i po prostu za parę tygodni powtórz badania żeby mieć rękę na pulsie:)


Oj wpływa, wpływa. Mój też powiedział, że pójdzie, ale uparł się na te pół roku starań ... A mi szkoda tyle cykli, ja już bym go wysłała żeby tylko wiedzieć, że jest ok i być spokojna, a jak jest coś nie tak to żeby od razu zareagować, bo u faceta trzeba przecież 3 miesięcy około żeby poprawić parametry nasienia, więc z pół roku zrobi się 9 miesięcy... Choć nadal mam nadzieję, że to mój cykl;):p

Superrrr !!!!! :)


Ja też niby lubię zmiany, ale zawsze na drugi dzień po ścięciu włosów żałuję ... ;) i mówię sobie, że to ostatni raz... A jak odrosną... robię to samo i ścinam ... Ehhh... Kobieta być :D
Ja to się doczekać nie mogłam, bo non stop taka sama fryzura. Ostatni raz u fryzjera byłam 2 lata temu, no i już dzisiaj. :D W lipcu na jakąś lekką koloryzację polecę i próbną fryzurę ślubną. :)
 
reklama
Do góry