reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A dziękuję, a co do włosów to jest tak że ja chciałam mieć zawsze proste [emoji12]
No to ja mam proste z natury. [emoji23]
PhotoGrid_1523456317284.jpg
 

Załączniki

  • PhotoGrid_1523456317284.jpg
    PhotoGrid_1523456317284.jpg
    67 KB · Wyświetleń: 486
reklama
Mam wynik 1730! Według kalkulatora przyrost w 48h 122,3%. Jest ok.! Następnym razem proszę strzelić mi kopa w tyłek, za niepotrzebne stresowanie kropeczki!

Niektórzy biorą mnie za 15latkę. :D Wzrost dodaje mi uroku - 152cm. :D
Dobrze, młodo wyglądać. Ja tez mam 152 cm.wzrostu i czasami nawet się zdarzy, ze o dowód pytają ;). Jeszcze rok i syn będzie taki jak ja :p.
 
Mam wynik 1730! Według kalkulatora przyrost w 48h 122,3%. Jest ok.! Następnym razem proszę strzelić mi kopa w tyłek, za niepotrzebne stresowanie kropeczki!


Dobrze, młodo wyglądać. Ja tez mam 152 cm.wzrostu i czasami nawet się zdarzy, ze o dowód pytają ;). Jeszcze rok i syn będzie taki jak ja :p.
Super wynik! [emoji813] Mnie o dowód nie pytają bo przeważnie razem z moim jeżdżę na zakupy, ale za to narzeczony wygląda jak jakiś zboczeniec. [emoji23] No wiesz, ja jak małolata, on poważnie, jak to facet z 30stką na karku. [emoji23]
 
Niektórzy biorą mnie za 15latkę. :D Wzrost dodaje mi uroku - 152cm. :D
To ja 10 cm wyższa jestem, ale za nic nie chciałabym być jeszcze wyższa. W sklepach muszę prosić o pomoc, w pracy mechanik musiał przerabiać wtyczkę do prądu, bo nie sięgałam, ale jest ok. Mi też nie dają tyłu ile mam, ale to już nie to co było 10 lat temu. Wtedy myślałam, że nigdy się nie zestarzeję, ale różnica jest.
 
Super wynik! [emoji813] Mnie o dowód nie pytają bo przeważnie razem z moim jeżdżę na zakupy, ale za to narzeczony wygląda jak jakiś zboczeniec. [emoji23] No wiesz, ja jak małolata, on poważnie, jak to facet z 30stką na karku. [emoji23]
U mnie podobnie jest. Na męża już siwizna wlazła. I jak to mówią, głowa siwieje, dupa szaleje ;) Teściowa tez jest drobna i młodo wyglada. Jak mąż z nią gdzieś szedł, to wszyscy brali ich za siostrę ze synem a nie matkę z synem. :)
To ja 10 cm wyższa jestem, ale za nic nie chciałabym być jeszcze wyższa. W sklepach muszę prosić o pomoc, w pracy mechanik musiał przerabiać wtyczkę do prądu, bo nie sięgałam, ale jest ok. Mi też nie dają tyłu ile mam, ale to już nie to co było 10 lat temu. Wtedy myślałam, że nigdy się nie zestarzeję, ale różnica jest.
Ja kompleksów tez nie mam ze taka niska jestem. Ale niestety wiek robi swoje i jak patrzę na stare zdjęcia , z liceum i końca podstawówki.... to trochę żal, ze już tak nie wyglądam.
 
U mnie podobnie jest. Na męża już siwizna wlazła. I jak to mówią, głowa siwieje, dupa szaleje ;) Teściowa tez jest drobna i młodo wyglada. Jak mąż z nią gdzieś szedł, to wszyscy brali ich za siostrę ze synem a nie matkę z synem. :)

Ja kompleksów tez nie mam ze taka niska jestem. Ale niestety wiek robi swoje i jak patrzę na stare zdjęcia , z liceum i końca podstawówki.... to trochę żal, ze już tak nie wyglądam.
Właśnie, żal, ale cóż, podmalujemy się i jest ok. Męża mam 4 lata młodszego, ale i jego wiek zaczyna gryźć. Jak się ogoli raz na 3 tygodnie to już zmarszczki mu wychodzą. I pojedyncze siwe włosy. Ale ja się czuję na 25 lat i tego się trzymam. [emoji23]
 
No to ja mam proste z natury. [emoji23]
Zobacz załącznik 845813
Wow @Migdalove :) ale jesteś śliczna :) i zazdroszczę wzrostu :) ja mam 174 cm i zawsze mi to przeszkadzało, za wysoka jestem... i jeszcze ten wiek :)))) ehhh.... jak dawno to było :) Mi z kolei 34 nikt nie daje, ale podejrzewam, że to tylko kwestia czasu... Siwizna na włosach już jest, mój brodacz ma 36 i też siwizna go powoli dopada, szczególnie na brodzie, której nie lubię...

Mam wynik 1730! Według kalkulatora przyrost w 48h 122,3%. Jest ok.! Następnym razem proszę strzelić mi kopa w tyłek, za niepotrzebne stresowanie kropeczki!
Super :))) i już się nie stresujemy więcej :)
 
reklama
Ja w tym roku 30 i strasznie się tego boje.
U mnie brak @ boli brzuch tzn cmi i mam wliczy apetyt. Tzn zawsze miałam tak przed @, ale teraz aż brzuch mnie z głodu ciągle boli, sutki tez wrażliwe. Wiem ze przy takim tsh udać się nie mogło, ale sklamie jeśli powiem że nadzieji nie mam..
 
Do góry