reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Kochana ból brzucha normalny :) przejdzie :)
Ja byłam u lekarza 6t1dz ale po prenatalnych i teraz połówkowe potwierdziły to był 7t2d i było już serduszko :) tylko ja miałam bardzo szybko owulację i zagnieżdżanie :)

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png


Ja powtórzę jutro jeszcze test i w następnym tygodniu pójdę do lekarza ;) może juz usłyszę serduszko ;)
 
Dziękuję dziewczyny! Sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć, nierealne zupełnie. Mimo pozytywnego testu dalej sprawdzam co chwile czy @ się nie pojawiła. Ale że mnie jest panIkara..
Normalne są bóle brzucha? W pewnych momentach jak zaboli to czuje ze się rozpruje. Musze się wtedy położyć i dopiero mija
Dziś zaczynam wg aplikacji 6 tydzień. Jutro zrobię kolejny test, bo chce zobaczyć pewne ciemne kreski. I pewnie pójdę do lekarza. Czy wydaje się Wam to za wcześnie?
Raz jeszcze dzięki za gratulacje, ogromnie mam życzę żebyście i Wy zobaczyly 2 kreski! ;*
Na początku są duże bóle brzucha praktycznie non stop, u mnie bardzo podobne do tych na @

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Hej! U mnie nadal @ nie widać, 31dc. Robi się ciekawie i nadzieja wzrasta. [emoji23] Dzisiaj już bym chętnie poszła na betę ale nie dam rady. Może jutro się uda.

2018-08-31-003-005.jpg
 
Nie wiam co myslec bo przy pierwszym dwie wystrzelily od razu ale tam bylam w 5 tyg, myslalam ze spoznia sie bo sie zarazilam od malego. Jak by sie sprawdzilo to bede tanczyc mimo choroby

W ulotkach pisze że odczytywać wynik po 5 minutach, ale chyba nie później niż 10 min (że wtedy może być już nieprawidłowy).
Dlatego powtórz jeszcze :*

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Oooo, a mi się marzy mały wypad do Malborka :D Byłam tylko jako dziecko, a w sumie jest niedaleko, więc chyba się w tym miesiącu wybiorę w Twoje rejony :)

My jakiś czas temu przejeżdżaliśmy i zachwycona byłam, wybieramy sie w wakacje [emoji16]


[emoji166][emoji166] PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166]
 
reklama
Hej, ja właśnie wracam z badań krwi. Zrobiłam to AMH na wynik czeka się ok 10 dni. Pani miło mnie zaskoczyła, bo robilam jeszcze kilka innych badań i między innymi LH i Fsh i pani powiedziała, że jest jakiś program i ze te dwa badania mam za darmo:) także jak macie laboratoria Diagnostyki gdzieś blisko to można skorzystac.
Co do testów ciążowych to nie podpowiem nic;) bo do tej pory widziałam tylko bielsze niż białe :p;)
 
Do góry