reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A u nas aktywna niedziela, spacer kilku kilometrowy po Malborku, potem rowerem dookoła wsi. ;) W naszym domu góruje reggae. :)

2018-08-31-003-005.jpg
 
reklama
A ja chyba dzisiaj nie wyrobie.... mój mąż kochany wylał całe piwo na podłogę, ścianę, buty i pół schodów, potem zmył to nową ścierką kuchenną :angry::angry::angry: normalnie myślałam ze mu tłuczkiem przywale. Śmierdzi w całej chałupie jak w browarze :angry::angry::angry:, nie dobrze mi strasznie. Musiałam całą podłogę mopem jechać bo stwierdził ze jutro umyje :szok::szok::szok:. I tak śmierdzi, a nie mam kadzidełka :sad:
 
Wiem ze jesteś zla, ale to troche zabawne ;)
Mi przy tych wahaniach nastrojów wcale nie było do śmiechu. Teraz chce mi się śmiać. Strasznie nieznośna się zrobiłam. Normalnie nie panuje nad sobą chwilami. Chyba jogę zacznę ćwiczyć. Maskara jakaś. Wlałam sobie olejek z trawą cytrynową i już nie czuje piwa przynajmniej. ;)
 
Cześć dziewczyny,przez weekend naklikałście ponad 20 stron.:errr:
My w weekendy wyjezdżamy remontowac nasz domek bo rok szkolny lada chwila się skończy i czeka nas przeprowadzka a końca remontu nie widac:no2::(
Jak wracamy to wchodze na forum i czytam,czytam i czytam..;)
Gratuluje tym którym się udało w tym cyklu:)
 
Mnie za to mecza mdłości a od 3 dni wymioty dzis juz zaliczylam 10 raz.nic nie moge zjeść.tylko pije wode malymi łykami aby sie nie odwodnic.Tak tez mialam jak bylam w ciazy z dziecmi.uwierzcie mi masakra.nie mam na nic siły.
Pilnuj się. Ja przez takie wymioty dwa razy wylądowałam na lekach przeciwwymiotnych w ciąży. I w sumie dobrze. Teraz w tej ciąży prawie 5kg spadłam z wagi

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
reklama
Do góry