reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej hej daje tylko szybko znac bo neta nie mam. Dzis po usg pieknie widoczny pecherzyk juz tez z cialkiem zoltym jeszcze bez zarodka ale to i tak postep, w srode nie bylo nic. Kolejne usg za 2 tyg.
Super, że są postępy. Całe szczęście to nie CP. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze kochana. <3
 
reklama
Hej hej daje tylko szybko znac bo neta nie mam. Dzis po usg pieknie widoczny pecherzyk juz tez z cialkiem zoltym jeszcze bez zarodka ale to i tak postep, w srode nie bylo nic. Kolejne usg za 2 tyg.
Trzymam kciuki aby za 2 tygodnie był zarodek i serduszko [emoji5].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przez te wszystkie tabletki czuję się jak jakaś emerytka, dziennie od dzisiaj biorę 4 tabletki a od połowy cyklu 5 tabletek. [emoji23] Ktoś mnie przebije?
Hmmmm ... letrox (zamiennik eutyroxu- nie ma laktozy, i jak dla mnie szybciej i lepiej działa :) ). 3x 2kapsulki wiesiolka, 2x ovarin i 2x magnez [emoji16]
 
W ogóle mialam zaproszenia na nasz ślub robić sama ale idę na łatwiznę i kupujemy gotowe. Wybór należał do przyszłego Pana Młodego. :)
 
W ogóle mialam zaproszenia na nasz ślub robić sama ale idę na łatwiznę i kupujemy gotowe. Wybór należał do przyszłego Pana Młodego. :)

Ja robiłam sama, ale szczerze gdybym wiedziała ile mi to zajmie czasu to bym zamówiła... tylko ja wymyśliłam takie z ażurową kopertą - kupiłam wykrojnik, pożyczyłam maszynkę, ale okazało się, że ten wykrojnik tak średnio docina i kilka nocy docinaliśmy nożykiem do tapet ;) później mój mąż kleił, bo stwierdził że ja to robię nie tak ;p
 
Witam się dziewczyny dzisiaj w ten nudny samotni wieczór:/ Moj Młody już leży więc chwila dla siebie:)
@kari21 super że na wizycie ok i życzę serduszka na następnej [emoji5]
@Sanni ja widzę kreskę bardzo delikatna ale jest więc może za wcześnie w poniedziałek powtórz to już napew o będzie bardziej widoczna :)

mnie teraz jajnik kluje i którąś z dziewczyn mówiła że odrzuca ja od papierosa , mnie wlasnie też coś nie podchodzą dzisiaj [emoji33]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór :)
Cały dzień zabiegany najpierw byliśmy z małą na kulkach i placu zabaw :) potem pojechaliśmy do brata mojego narzeczonego i zostajemy na noc

Muszę w końcu wykupić tabletki na tarczycę i na tą torbiel. Tylko że rodzice mojego narzeczonego mi cały czas kasę wiszą i nawet nie mam za co kupić obecnie.
Leki ponad 100 ....
Co ja się mam z tymi ludźmi to głowa mała
 
reklama
Nie wiem ile, z 40 minut. Mi też wychodziły kreski szare a ta jest ewidentnie różowa..

dqprj44jvvvhz460.png
Trzymam kciuki ✊✊✊
 
Do góry