reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Moze. To chyba uczulenie, bo przechodzi czyli zastrzyki dzialaja... Zobaczymy jak będzie jutro. Ale jeszcze musze wziac 2 tabletki. Co robic? [emoji20]
Trzymam kciuki aby Twoje pęcherzyki pękły [emoji173] i w ogóle wszystkim zycze tych II kresek, niech w koncu cos ruszy [emoji8]
Może zmęcz się jeszcze jedną chociaż i pij dużo wapna a następny cykl poproś o coś innego skoro masz tak mocne uczulenie. Myśle, że jeśli jednej nie weźmiesz to i tak pęcherzyk będzie. Trzymam kciuki ✊✊✊
Bierzesz jednocześnie inofem i ovarin? :)
Nie. Brałam inofem wcześniej, od tego cyklu ovarin :)
 
reklama
Moze. To chyba uczulenie, bo przechodzi czyli zastrzyki dzialaja... Zobaczymy jak będzie jutro. Ale jeszcze musze wziac 2 tabletki. Co robic? [emoji20]
Trzymam kciuki aby Twoje pęcherzyki pękły [emoji173] i w ogóle wszystkim zycze tych II kresek, niech w koncu cos ruszy [emoji8]
A ile tabletek juz wybrałaś? Dwie? Ja bym nie brała więcej jeśli to przez te leki, po co się męczyć :) myśle że gin powinien Ci zmienic np na lamette . Czytałam trochę o niej i ponoć nie ma tylu skutków ubocznych

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas też wyszło jak wyszło bo termin z usg miałam na 02.05 na urodziny mojego taty a małej się pospieszyło :)

Ja ogólnie nie pracowałam w momencie jak zaszłam w ciążę a do pracy już chcę wrócić jestem właśnie w trakcie szukania i zanoszenia cv :)
 
Do góry