reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziękuję kochane za wsparcie :*!

@Migdalove super :). Trzymam kciuki za II ! Ta witamina D, którą nabyłaś bardzo dobry ma skład. Też ją miałam. Teraz mam tą w kroplach, o której dziewczyny pisały, ale to głównie ze względu na moje dzieciaki, które w innej formie jak kropla nie przyjmą ;).

@kari21 będzie dobrze :), dobre myśli wskazane zawsze i bezwzględnie!

Ja powoli dochodzę do siebie. Dzisiaj jest już lepiej.
Muszę jeszcze przed staraniami na całego ogarnąć endokrynologa, bo TSH mi za wysokie podczas badań w 8 tc wyszło (aż 3,2). Mój gin mówi, że to na pewno nie było powodem braku rozwoju zarodka, ale i tak chcę to skorygować przed następną próbą, żeby zminimalizować ryzyko. Bardzo bym nie chciała drugi raz tego przechodzić :(.
Ja mojego męża też zkarmię suplementami na jakość nasienia :D. A co! Sama będę brała kwas foliowy i Wit. D. Ewentualnie jod, jak mi endokrynolog poleci.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję! I ja również trzymam za Ciebie i za każdą z Was tutaj kciuki aby jak najszybciej udało się Wam zobaczyć dwie kreseczki. :) Tylko oczywiście życzę tylko i wyłącznie z happy endem. :) Ja obiecałam sobie, że testów robić w ogóle nie będę, tylko beta po kilkudniowym opóźnieniu dopiero. ;)
 
reklama
Moje zakupy aptekowe.
1518811383-fb9362c8637218cb-aaaaaa.jpeg

Niestety tych witamin D które mi polecałyście nie było. :c
Ja biore d- vitum i jestem zadowona :)
 
A czy też będziesz mieć zastrzyk na pęknięcie? Ja mam pojawić się u lekarki między 11-12 usg plus zastrzyk
Idę zastępczo do innego lekarza i mam nadzieję, że jeśli nie pękły to coś mi zapisze bez problemu. Może cud się stanie po inofemie i ovarinie i sam pęknie ;). Zobaczymy...
 
Moj straszak najpierw chodził do prywatnego ale przedszkola , to 15 dzieci i 2 panie. Ogólnie więcej zajęć , teatrzyków i bardziej dodatkowych zabaw. W miejskim raz w miesiącu teatrzyk i raz na kilka miesięcy kino teatr itp. Jest różnica. Pod względem opieki wydaje mi się że nie ale , atrakcji , sale bardziej wyposażone. Ale wiadomo że państwo nie daje za bardzo i kroi koszty


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak jest za dużo dodatkowych zajęć to tez nie dobrze :) poza tym dużo dzieci zlobkowych płacze na teatrzykach bo się boją nowych głośnych rzeczy :)
 
Witajcie kochane. Czy ktoras ze stosujacych clo miala na niego uczulenie? Dostalam wysypki wczoraj wieczorem, za uszami, policzki, ogolnie pol twarzy. Dzisiaj sie poglebia. Biore clo od srody. Bylam w szpitalu, lekarz jak mnie zobaczyl to od razu mial podejrzenie rozyczki. Dostalam 2 zastrzyki przeciwhistaminowe w razie gdyby byla alergia. A jesli nie przejdzie to znaczy ze rozyczka [emoji24]
Oj, to się porobiło. Ja brałam clo ale żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam. Czytałaś w ulotce czy może wystąpić wysypka? Współczuje...
 
reklama
@aia współczuje Kochana i życzę żebyś teraz ujrzała szybciutko dwie kreseczki i żeby wszystko było dobrze

Ja po monitoringu. Pęcherzyk 25mm i dostałam pregnyl na pęknięcie. Jeszcze dostałam go od lekarza za darmo bo pacjentka jakaś zostawiła u niego bo jej się już udalo. Czy któraś z was miała kiedyś podany pregnyl? Powiem wam że zastrzyk domięśniowy to nic przyjemnego, tymbardziej z moją fobią do igieł ale dla dzidzi wszystko! [emoji173]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam 3 razy ovitrelle, podobno pregnyl był niedostępny, miał być od lutego. 9 lat temu dostawałam pregnyl ale w tabletkach. A zastrzyki.... no cóż czego nie robi się dla dzidzi :)
 
Do góry