reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witam dziewczyny w sobotnie południe. Jak humory dopsiują? Ja się cieszę mój mąż wrócił z delegacji także dziś wieczór w końcu jakieś przytulanki będą;) no chyba że padnie dziś bo go synuś zamęczy:p
 
reklama
Witam dziewczyny w sobotnie południe. Jak humory dopsiują? Ja się cieszę mój mąż wrócił z delegacji także dziś wieczór w końcu jakieś przytulanki będą;) no chyba że padnie dziś bo go synuś zamęczy:p
A my dopiero się obudziliśmy. [emoji15]
Kochany zrobi śniadanko, ogarniemy trochę w domu i znowu mnie zabiera na randkę. [emoji813] Humor u mnie odpisuje. :) 7dc czyli już zaczynamy działać dzisiaj bo może znowu owulacja będzie 10dc. :)
 
Jesli są zlobki prywatne, które liczą mniej dzieci. W Toruniu jest tylko jeden taki zlobek i do tego drogi reszta prywatnych idzie na jak największą ilość dzieci i jak najmniej pań, pracowałam w prywatnym i miałam 33 dzieci 2 letnich i byłyśmy we dwie, a w państwowym jest 28 dzieci i 4 panie :)
Masakra. Mój chodzil do żłobka domowego. Jedna grupa 13 dzieci. Jedna ciocia, czasem 'babcia' do pomocy. Dzieci w różnym zlobkowym wieku. Ale byliśmy zachwyceni. Młodsi szybko lapali od starszych, a Ci starsi uczyli się obchodzić z maluchami. Pamiętam jak przyszła Nowa dziewczynka 15 miesięcy, syn 3 lata wtedy bo już do przedszkola lada dzień miał iść. Podszedł do niej i ja wtulił w siebie bo ona płakała. Po prostu ja świeczki w oczach [emoji7][emoji22][emoji22]

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
Dobra u mnie koniec dobrego humoru... Chciałam sobie zjeść kanapkę z serkiem wiejskim, pomidorem i szczypiorkiem a okazało się, że ten serek to jakieś za przeproszeniem [emoji90]... Jestem teraz zła i głodna, a na dodatek jeść mi się odechciało... A mój uparciuch chce pojechać do miasta po serek lepszy ale w tą i z powrotem to 20km...
 
Dobra u mnie koniec dobrego humoru... Chciałam sobie zjeść kanapkę z serkiem wiejskim, pomidorem i szczypiorkiem a okazało się, że ten serek to jakieś za przeproszeniem [emoji90]... Jestem teraz zła i głodna, a na dodatek jeść mi się odechciało... A mój uparciuch chce pojechać do miasta po serek lepszy ale w tą i z powrotem to 20km...
Ja właśnie dziś serek ziarnisty zjadłam z Pomidorem [emoji23]
A z kolei na obiad placki ziemniaczane z sosem tzatziki. Ser biały, ogórek, przyprawa tzatziki, śmietana.
Jak chce jechać to niech jedzie [emoji7]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja właśnie dziś serek ziarnisty zjadłam z Pomidorem [emoji23]
A z kolei na obiad placki ziemniaczane z sosem tzatziki. Ser biały, ogórek, przyprawa tzatziki, śmietana.
Jak chce jechać to niech jedzie [emoji7]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Bo to [emoji90] leżało na dziale z twarogami i byłam pewna, że to zwykły twarożek i tyle, przecież serki wiejskie to zwykle twarożki jak wcześniej kupowałam w wiejskim sklepie a tu otwieram patrzę jakieś kulki jeszcze na dodatek bez smaku. XD no zła taka jestem, że nie pytaj.
 
Bo to [emoji90] leżało na dziale z twarogami i byłam pewna, że to zwykły twarożek i tyle, przecież serki wiejskie to zwykle twarożki jak wcześniej kupowałam w wiejskim sklepie a tu otwieram patrzę jakieś kulki jeszcze na dodatek bez smaku. XD no zła taka jestem, że nie pytaj.
No serek ziarnisty!! Ja go uwielbiam [emoji7][emoji7][emoji7]
Dodaje do niego pokrojonego pomidora, trochę soli [emoji7] mniam!
f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
No serek ziarnisty!! Ja go uwielbiam [emoji7][emoji7][emoji7]
Dodaje do niego pokrojonego pomidora, trochę soli [emoji7] mniam!
f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Ja może bym zjadła ale nie dzisiaj, dzisiaj chciałam serek taki gładki. [emoji23] No i pojechaliśmy do Tesco po bułeczki i serek, tym razem śmietankowy. No i w końcu jem śniadanie. [emoji23] Normalnoe gastro orgazm. [emoji39]
 
reklama
Do góry