reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dzień Dobry :)

Patuska gratulacje :) super prezent na święta :)

Migdalove będziesz pięknie wyglądać aa o zaproszenia świetne :)

U mnie dziś 20dc i śluz zrobił się całkiem kremowy
 
reklama
Patuska gratulujpiorunem super ze serduszko pieknie bije a malenstwo ma sie dobrze.migdalove wianuszek przepiekny.ogolnie bedziesz wygladac w calosci dziewczeco.super.u mnie wedlug terminu miesiaczki rowno 5 tygodni mija.czuje sie dobrze.od czasu do czasu mdli tylko piersi mam chyba 2 numery wieksze .milego dnia dziewczyny i trzymam za was kciuki.
 
Czesc dziewczyny
Nie wiem jak przez aplikacje dodac zdjecie, wiec na razie musicir mi wierzyc na slowo:)

Po tym jak wczoraj puscila mi sie krew z nosa, w nocy poszlam jesc cukierki a sikac dwa razy...mimo ze nie pilam przed snem...

Dzis ujrzalam pielne dwie kreseczki :D :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super :-) gratuluje!!!
 
Takie mam nastroje, że aż poklocilam się z moim... Ja sama siebie mam już dość. Dzisiaj 22dc. Mój mówi, że okres idzie jak nic.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, nie było mnie chyba ponad miesiąc, ale potrzebowałam spokoju... Wyciszenia. I wiecie co? Pomogło :) po pół roku prób po stracie poprzedniej ciąży znowu zobaczyłam dwie kreski- w cyklu, w którym już traciłam nadzieje. Dajcie znac co u Was. Wesolych swiat :*
bdbcf3079043462551a16ecc30ef9bde.jpg


Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, nie było mnie chyba ponad miesiąc, ale potrzebowałam spokoju... Wyciszenia. I wiecie co? Pomogło :) po pół roku prób po stracie poprzedniej ciąży znowu zobaczyłam dwie kreski- w cyklu, w którym już traciłam nadzieje. Dajcie znac co u Was. Wesolych swiat :*
bdbcf3079043462551a16ecc30ef9bde.jpg


Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Daga, gratulacje! To sie widzimy na grudniowkach! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, nie było mnie chyba ponad miesiąc, ale potrzebowałam spokoju... Wyciszenia. I wiecie co? Pomogło :) po pół roku prób po stracie poprzedniej ciąży znowu zobaczyłam dwie kreski- w cyklu, w którym już traciłam nadzieje. Dajcie znac co u Was. Wesolych swiat :*
bdbcf3079043462551a16ecc30ef9bde.jpg


Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Wspaniała wiadomość! [emoji813] Gratuluję kochana z całego serca! [emoji813]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Daga, gratulacje! To sie widzimy na grudniowkach! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Taaak? No to super :* narazie sie wstrzymuje z dolaczaniem do jakichkolwiek grup, mam nauczke po majowkach. Pierwsza dolaczylam i pierwsza odeszalm...
We wtorek i czwartek lece na bete :) stosuje luteine dopochwowa, bo lepiej dmuchac na zimne no i Acard. Zobaczymy co to bedzie... :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wspaniała wiadomość! [emoji813] Gratuluję kochana z całego serca! [emoji813]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki Słońce :* a jak u Ciebie sie sprawy maja? Nie dam rady nadrobic tyle stron, a nie wchodzilam tu w ogole ponad miesiac :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki Słońce :* a jak u Ciebie sie sprawy maja? Nie dam rady nadrobic tyle stron, a nie wchodzilam tu w ogole ponad miesiac :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
A podobnie jak Ty wrzuciłam jeszcze bardziej na luz w tym cyklu, nie pisałam na forum za dużo. Praca mnie pochłonęła, przygotowania do ślubu no i mam nadzieję, że razem z Wami dołączę do grudniówek. ;) Dzisiaj 22 dc, mega PMS, tylko tyle, że nic nie boli, jedynie przeziębiona jestem (znowu). [emoji23]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry