reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny mam pytanko. Bo oprócz tego że znowu wróciłam do picia siemienia lnianego, łykam Wiesiołek, biorę clo i będę brała zastrzyk, biorę Wit D i kwas foliowy, mogę sobie jeszcze jakoś pomóc?
Od razu mówię że lekarka mi zabroniła przy pierwszym razie z clo pić inofolic, niepokalanka itp.
A co poza tym?

I mam jeszcze pytanie, czym się myjecie, żeby plemniki nie miały utrudnionego dojścia i żeby im środowisko sprzyjało?
 
reklama
Zastrzyk miałam w 10dc, (to był czwartek) owu miałam w 12dc (czułam mega, mega bol) a cykle mam 26dniowe. Niestety nie udało się. W poniedziałek 23.09 miałam monitoring i było już po owu (płyn w zatoce) ;)
Jak rozpoznać ten ból. On jest jakiś taki krótki, czy boli dlugo,? Jezu... Głupie pytanie może ale ja nigdy nie miałam bólu owulacyjnego i nie wiem czy poznam że to to.
 
Czemu nie? Chociaż ja bym uzbroiła się w cierpliwość, organizm czasem potrzebuje tych kilku cykli żeby się wyregulowac. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba zdrowa para ma 25-30% na zajście w ciążę w każdym cyklu, a 85% zachodzi w ciągu roku. Tylko ile tych całkiem zdrowych apr znacie? Bo ja niewiele, 2/3 kobiet które znam mają problemy z hormonami a jednak mają wcześniej czy później dzieci.
W ogóle mało tu pisze bo ciągle choroby. Młoda zaliczyła już 2 tygodnie przeziębienia, ma łojotokowe zapalenie skóry, a teraz jeszcze doszła jelitowka, która chyba obdarowała też rodziców, powinnam z nią ćwiczyć, a ona ciągle chora, nie mam głowy do starań. Kto testuje teraz? @doomi03 kiedy termin @?
Nadrabiam was troszeczks i az mi sie geba ucieszyła ze nam sie udalo w 3cs. Nie jest tak zle a serio dieta M byla srednia a ja u gina bylam jakies hmm 6 lat temu. Jak nam nie wyszly 2 cykle to M drastycznie zmienil diete na zdrowa a ja oczywiście wybralam sie do gina zrobic cyto i komolet badan. I mysle ze nas to odblokowalo bo choc krotki czas to napiecie i parcie na ciążę było straszne.

Ja mogłabym się już starać o kolejne. Ale jak tu męża przekonać??
 
Ostatnia edycja:
Jak rozpoznać ten ból. On jest jakiś taki krótki, czy boli dlugo,? Jezu... Głupie pytanie może ale ja nigdy nie miałam bólu owulacyjnego i nie wiem czy poznam że to to.j
Nie jest to bol jak na miesiączkę, jest to całkiem inny rodzaj bólu- taki tępy bol, ja mam tak ze u mnie trwa kilka h a nawet czasem pół dnia. Wtedy pomaga mi ibuprom ;)
 
Dziewczyny piła któraś z Was te zioła ojca sroki nr 3 i moze cos więcej powiedzieć na ten temat? Bo ostatnio sporo słyszę o tych ziołach i zastanawiam się czy warto spróbować?
 
reklama
Dziewczyny piła któraś z Was te zioła ojca sroki nr 3 i moze cos więcej powiedzieć na ten temat? Bo ostatnio sporo słyszę o tych ziołach i zastanawiam się czy warto spróbować?
Piłam dwa cykle. Nie pomogły, ale są dziewczyny które zaszły właśnie w cyklu z ziółkami. Ja miałam strasznie intensywne miesiączki dlatego odstawiłam
 
Do góry