reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Niestety nie mam jak. Dojeżdżam teraz pociągami do pracy i ciężko z czasem tym bardziej rano. Teraz krwawienie się zaczyna pojawiać więc może niepotrzebnie zaprzatam sobie głowe tymi domysłami. Gdybym nie zrobiła tego testu byłabym spokojniejszy. :D
Kurde, nie mam dużego doświadczenia w przyjmowaniu progesteronu i był to tylko duphaston. Ale miałam taką sytuację, że będąc na dupku na 5 dni przed rozkreceniem się @ miałam właśnie plamienia. Dziwne, że test wyszedł Ci z cieniem, ale wiemy, że w Twojej sytuacji najlepsza jest beta. Po południu nie masz jakiegoś czynnego labo?
 
reklama
Kurde, nie mam dużego doświadczenia w przyjmowaniu progesteronu i był to tylko duphaston. Ale miałam taką sytuację, że będąc na dupku na 5 dni przed rozkreceniem się @ miałam właśnie plamienia. Dziwne, że test wyszedł Ci z cieniem, ale wiemy, że w Twojej sytuacji najlepsza jest beta. Po południu nie masz jakiegoś czynnego labo?
Pracuje od 10 do 20 więc nie ma opcji, do tego i tak już od 8 jadę do pracy więc na prawdę mam ciężko z czasem, ale krew się pojawia, brzuch pobolewa więc czekam. ;) Na szczęście jestem serio na tyle spokojna, póki nie ma okropnych bóli to nie będę jechała na ip. :) Od 1 października juz normalny grafik będę miała to sobie lekarza ustawię. ;)
 
Cześć Dziewczyny :) co tam u Was? mało się tu odzywacie coś :(
Tak jak ostatnio pisałam, jestem po (czwartkowym) zastrzyku z pregnyl, dzisiaj byłam sprawdzić czy była owu.
Na szczęście okazało się, ze pęcherzyk pękł :) Gin kazał czekac, myśleć pozytywnie i za 2 tyg. zrobic test.
Przypuszczam, ze w sobotę była owu, bo bolał mnie dosyć mocno jajnik - No ale niestety w sobotę nie było przytulanek, tylko w piątek i wczoraj (niedziela) boje, się ze to i tak za mało jak na mnie... nie bede się nastawiać, bo nie potrafie:(
 
Cześć Dziewczyny :) co tam u Was? mało się tu odzywacie coś :(
Tak jak ostatnio pisałam, jestem po (czwartkowym) zastrzyku z pregnyl, dzisiaj byłam sprawdzić czy była owu.
Na szczęście okazało się, ze pęcherzyk pękł :) Gin kazał czekac, myśleć pozytywnie i za 2 tyg. zrobic test.
Przypuszczam, ze w sobotę była owu, bo bolał mnie dosyć mocno jajnik - No ale niestety w sobotę nie było przytulanek, tylko w piątek i wczoraj (niedziela) boje, się ze to i tak za mało jak na mnie... nie bede się nastawiać, bo nie potrafie:(
Trzymam kciuki za udany cykl [emoji3526]
 
Dziękuje Kochana:* ale faktem jest, ze po tym zastrzyku test pokazuje 2 kreski tak jak przeczytałam- zrobie za tydzień by zobaczyć czy dalej tak pokazuje. Niby do 10 utrzymuje się hormon
Do 10 dni miało być :)
 

Załączniki

  • 57D84210-B183-45BB-9204-759A878490AA.jpeg
    57D84210-B183-45BB-9204-759A878490AA.jpeg
    453,6 KB · Wyświetleń: 120
Cześć Dziewczyny :) co tam u Was? mało się tu odzywacie coś :(
Tak jak ostatnio pisałam, jestem po (czwartkowym) zastrzyku z pregnyl, dzisiaj byłam sprawdzić czy była owu.
Na szczęście okazało się, ze pęcherzyk pękł :) Gin kazał czekac, myśleć pozytywnie i za 2 tyg. zrobic test.
Przypuszczam, ze w sobotę była owu, bo bolał mnie dosyć mocno jajnik - No ale niestety w sobotę nie było przytulanek, tylko w piątek i wczoraj (niedziela) boje, się ze to i tak za mało jak na mnie... nie bede się nastawiać, bo nie potrafie:(

Będzie dobrze słońce :*✊ staraj sie nie myśleć dużo, a za 2 tygodnie pokaż nam piękne dwie kreski :).

Ja złapałam jakiegoś takiego doła mentalnego, dlatego się mniej odzywam przez ostatnie dni. Ale za kilka dni pewnie będzie lepiej, to wrócę z nową siła.
 
reklama
Będzie dobrze słońce :*✊ staraj sie nie myśleć dużo, a za 2 tygodnie pokaż nam piękne dwie kreski :).

Ja złapałam jakiegoś takiego doła mentalnego, dlatego się mniej odzywam przez ostatnie dni. Ale za kilka dni pewnie będzie lepiej, to wrócę z nową siła.
Zobaczymy co będzie ❤️
Wracaj Kochana z nowa siła i z 2 kreseczkami ❤️❤️❤️
 
Do góry