reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dzięki za pamięć ;) wychodziłam wczoraj do apteki z młodą ale się rozpadało i musialysmy wracać do domu, mąż może dziś zajedzie do Rossmana i kupi, nie nastawiam się, ale nie powiem ucieszylabum się bardzo. 2 lata temu to bymdo tej pory z 5 testów zrobiła i poszła na betę, a teraz mam jakiś luz :yes:

Kochana czekam na wynik testów (trzymasz nas w niepewności ;)) obyś się miło zaskoczyła ;)
 
reklama
Laski, muszę się przyznać, że podkusiło mnie dzisiaj i zrobiłam test (chyba za duzo ich mam) i zdaje się że widzę tam jakiś bardzo blady cień kreski. Probowalam zrobić zdjecie, ale aparatem nie mogę tego zbytnio uchwycić, ale przysięgam że na żywo to widzę.
Co prawda nie uwierzę że to pozytyw dopóki nie zobaczę chociaż jasnej kreseczki, ale proszę trzymajcie kciuki żeby w przeciągu dni kreska ciemniala.
Wrzucę zdjęcie ale nie wiem czy cokolwiek na nim zobaczycie.
Dziś 22dc, około 10dpo, 3 dni do @.
 

Załączniki

  • IMG_20190918_084638.jpg
    IMG_20190918_084638.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 115
  • IMG_20190918_091821.jpg
    IMG_20190918_091821.jpg
    219,2 KB · Wyświetleń: 114
  • IMG_20190918_084852.jpg
    IMG_20190918_084852.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 122
Laski, muszę się przyznać, że podkusiło mnie dzisiaj i zrobiłam test (chyba za duzo ich mam) i zdaje się że widzę tam jakiś bardzo blady cień kreski. Probowalam zrobić zdjecie, ale aparatem nie mogę tego zbytnio uchwycić, ale przysięgam że na żywo to widzę.
Co prawda nie uwierzę że to pozytyw dopóki nie zobaczę chociaż jasnej kreseczki, ale proszę trzymajcie kciuki żeby w przeciągu dni kreska ciemniala.
Wrzucę zdjęcie ale nie wiem czy cokolwiek na nim zobaczycie.
Dziś 22dc, około 10dpo, 3 dni do @.
Ciężko cos zobaczyć :) powtórz test jutro rano, albo pojutrze jeżeli coś jest na rzeczy będzie coraz lepiej widać :)
trzymam z całych sił kciuki i oby to było to!!!!!!!!!!!!! :D
 
Laski, muszę się przyznać, że podkusiło mnie dzisiaj i zrobiłam test (chyba za duzo ich mam) i zdaje się że widzę tam jakiś bardzo blady cień kreski. Probowalam zrobić zdjecie, ale aparatem nie mogę tego zbytnio uchwycić, ale przysięgam że na żywo to widzę.
Co prawda nie uwierzę że to pozytyw dopóki nie zobaczę chociaż jasnej kreseczki, ale proszę trzymajcie kciuki żeby w przeciągu dni kreska ciemniala.
Wrzucę zdjęcie ale nie wiem czy cokolwiek na nim zobaczycie.
Dziś 22dc, około 10dpo, 3 dni do @.
Coś tam na ostatnim zdjęciu widać, trzymam kciuki, żeby szybko zciemniała!
U mnie negatyw jak byk, czyli znów rozjeżdżają mi się cykle, dostanę @ to idę do gina po duphaston i nie czekamy do listopada, tylko ruszamy na całego że staraniami!
 
Laski, muszę się przyznać, że podkusiło mnie dzisiaj i zrobiłam test (chyba za duzo ich mam) i zdaje się że widzę tam jakiś bardzo blady cień kreski. Probowalam zrobić zdjecie, ale aparatem nie mogę tego zbytnio uchwycić, ale przysięgam że na żywo to widzę.
Co prawda nie uwierzę że to pozytyw dopóki nie zobaczę chociaż jasnej kreseczki, ale proszę trzymajcie kciuki żeby w przeciągu dni kreska ciemniala.
Wrzucę zdjęcie ale nie wiem czy cokolwiek na nim zobaczycie.
Dziś 22dc, około 10dpo, 3 dni do @.
Ja coś widzę na ostatnim zdjęciu. Może zrób jeszcze jeden 10 z innej firmy? I wstrzymaj siku xd
 
Ja coś widzę na ostatnim zdjęciu. Może zrób jeszcze jeden 10 z innej firmy? I wstrzymaj siku xd

Ten z rana też 10tka. Ale zrobiłam po poludniu jeszcze paskowy z facelle 10 tke ( tylko wiadomo to już nie z pierwszego moczu) ale też blady cień widze (zdjecie - nie wiem czy widać) . Dodatkowo po kilku godzinach jak ten pierwszy test wysechł to odnaczylo sie to miejsce w ktorym właśnie widzialam cień kreski rano (także możliwe że mi się rano nie uroiło xD) .
Nic no poki co się nie nastawiam, rano zrobię kolejny.
 

Załączniki

  • IMG_20190918_144808.jpg
    IMG_20190918_144808.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 104
  • IMG_20190918_150245.jpg
    IMG_20190918_150245.jpg
    384,5 KB · Wyświetleń: 104
  • IMG_20190918_143054.jpg
    IMG_20190918_143054.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 107
Mój pierwszy pozytywny test, popołudniowy (pamiętam to była środa), a w sobotę - niedzielę miała być potencjalna @[emoji846] drugie zdjęcie jest już z rana następnego dnia. Na tym płytko wym u Ciebie ewidentnie coś widać. Też robiłam 10. [emoji846]
Ten z rana też 10tka. Ale zrobiłam po poludniu jeszcze paskowy z facelle 10 tke ( tylko wiadomo to już nie z pierwszego moczu) ale też blady cień widze (zdjecie - nie wiem czy widać) . Dodatkowo po kilku godzinach jak ten pierwszy test wysechł to odnaczylo sie to miejsce w ktorym właśnie widzialam cień kreski rano (także możliwe że mi się rano nie uroiło xD) .
Nic no poki co się nie nastawiam, rano zrobię kolejny.
IMG_20190320_180714.jpeg
IMG_20190321_064924.jpeg
 
reklama
Mój pierwszy pozytywny test, popołudniowy (pamiętam to była środa), a w sobotę - niedzielę miała być potencjalna @[emoji846] drugie zdjęcie jest już z rana następnego dnia. Na tym płytko wym u Ciebie ewidentnie coś widać. Też robiłam 10. [emoji846]Zobacz załącznik 1023918Zobacz załącznik 1023919
Hehe no to widzę podobny scenariusz bo dziś też środa :) a termin @ też mam na sobotę xD :p także mam nadzieję że mi również jutro rano się sytuacja bardziej rozjasni xD
Z beta wstrzymam się do poniedziałku, chce żeby najpierw minął termin @, bo w zeszlym miesiącu też mi sie pojawiały jakieś cieni cieni, a okres spoznial się 2 dni aż przylazl krotszy ale mega obfity i bolesny na początku (mam przypuszczenie że mogła być to biochemiczna, chociaż już się tego nie dowiem). Także na spokojnie te kilka dni poczekam, może też kreski zaczną ciemniec jesli cos jest faktycznie na rzeczy i jak @ nie bedzie do poniedziałku to beta.
 
Do góry