reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej! Jestem już po wizycie. Lekarz mówi, że wszystko super wygląda, oznajmiłam, że chcemy się starać więc zamiast Provery będę brać duphaston. Do tego zalecenia oboje mamy brać kwas foliowy a ja dodatkowo Wit. D i probiotyki bo i tak mam zaparcia. Oznajmiłam lekarzowi, że brałam femibion a on mi mówi, że na ogół nie poleca takich wieloskładnikowych tabletek, lepiej brać tylko to co potrzeba. Wyniki to tylko formalność. Także jestem zadowolona. :)
Super wiadomości.
Trzymam kciuki. Ja biorę prenatal uno, bo tak mi zalecił nowy gin, a mu ufam.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aia współczuje Kochana i życzę żebyś teraz ujrzała szybciutko dwie kreseczki i żeby wszystko było dobrze

Ja po monitoringu. Pęcherzyk 25mm i dostałam pregnyl na pęknięcie. Jeszcze dostałam go od lekarza za darmo bo pacjentka jakaś zostawiła u niego bo jej się już udalo. Czy któraś z was miała kiedyś podany pregnyl? Powiem wam że zastrzyk domięśniowy to nic przyjemnego, tymbardziej z moją fobią do igieł ale dla dzidzi wszystko! [emoji173]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje zakupy aptekowe.
1518811383-fb9362c8637218cb-aaaaaa.jpeg

Niestety tych witamin D które mi polecałyście nie było. :c
 
Moje zakupy aptekowe.
1518811383-fb9362c8637218cb-aaaaaa.jpeg

Niestety tych witamin D które mi polecałyście nie było. :c
Dobry skład ma ta witamina D? Ja kupiłam ostatnio w rossmanie z firmy teva i dziwny conajmniej. No ale jak już kupiłam to będę ją brała. Następnym razem kupie coś lepszego

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję kochane za wsparcie :*!

@Migdalove super :). Trzymam kciuki za II ! Ta witamina D, którą nabyłaś bardzo dobry ma skład. Też ją miałam. Teraz mam tą w kroplach, o której dziewczyny pisały, ale to głównie ze względu na moje dzieciaki, które w innej formie jak kropla nie przyjmą ;).
Dziękuję za aktualizację w tabelce :). Dopisz mi proszę jeszcze do dzieci 1 aniołka!

@kari21 będzie dobrze :), dobre myśli wskazane zawsze i bezwzględnie!

Ja powoli dochodzę do siebie. Dzisiaj jest już lepiej.
Muszę jeszcze przed staraniami na całego ogarnąć endokrynologa, bo TSH mi za wysokie podczas badań w 8 tc wyszło (aż 3,2). Mój gin mówi, że to na pewno nie było powodem braku rozwoju zarodka, ale i tak chcę to skorygować przed następną próbą, żeby zminimalizować ryzyko. Bardzo bym nie chciała drugi raz tego przechodzić :(.
Ja mojego męża też zkarmię suplementami na jakość nasienia :D. A co! Sama będę brała kwas foliowy i Wit. D. Ewentualnie jod, jak mi endokrynolog poleci.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry