reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja w tym cyklu zrobiłam tylko jeden test owu i wyszedł prawie pozytywny ale niestety na monitoringu lekarz stwierdził że cykl bezowulacyjny bo nie ma pęcherzyków :/
Dobrze że jedziecie do kliniki :)
Mimo wszystko starania były A noz może się uda w tym cyklu.

Jeżeli nie będzie ciąży A okres przyjdzie najpóźniej 17-18 lipca to wiem że owu była. Ale jeśli się znowu ten cykl mi wydłuży z 40 dni na np 45 czy nawet 50 dni to będę miała pewność że jest ok.
 
reklama
W tym poście wywołuje staraczki z listy, które się nie odzywały dłuższy czas na tym wątku. :)

Co tam u Was dziewczyny?

@Agne91 rok temu robiłaś badania i zamilkłaś, w czerwcu zadałaś pytanko odnośnie Geratherm. Co tam u Ciebie Agnieszko?

@roza_21 Asiu, już niemal rok milczysz. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku! :)

@Ka.2606 Kasiu co u Ciebie?

@Ann89 u Ciebie wiem, że się udało dopiszę Cię do tabelki udało się w tym wątku. :)

@Aghata 88 ostatnio patrzyłam co u Ciebie i byłaś w tym samym momencie zalogowana, czy to telepatia? :) Co tam u Ciebie kochana?

@-Aia- z tego Co widzę masz kwietniowe maleństwo! <3 A w tabelce u nas dalej jako staraczka. Pisz koniecznie co u Ciebie! :)

@kasiula222 co tam u Ciebie Kasiu? Już dawno tutaj Cię nie widziałam…

@leeleeth Hej Ada! Jak tam u Ciebie? Pamiętam Cię doskonale i Twoją historię! Dawno jednak się nie odzywałaś i teraz nie wiem co u Ciebie, mam nadzieję, że wszystko w porządku. :)

@Magda 2791 Madziu od kwietnia Cię nie widziałam, wszystko ok? Jak tam starania? A może już się udało? :)

@Betii35 jak tam u Ciebie? Dawno Cię nie widziałam na tym wątku. :)

@middayjoy Justynko co u Ciebie? Zaraz minie rok jak milczysz. :)

@Kasienka3b Hej Kasiu! Pamiętam, że odpuściłaś starania, napisz kochana co tam u Ciebie? Mam nadzieję, że wszystko w porządku! :)

@aldona89 Hej! Ostatni post jaki tutaj napisałaś to prośba o dopisanie do tabelki, potem zamilkłaś. Co u Ciebie? :)

@Genadia Kochana z tego co widzę jesteś na Sierpniowych Mamach, ja już nie pamiętam czy gratulowałam Ci czy nie, bo wtedy byłam jakoś po poronieniu i niezbyt często zaglądałam na forum. Także gratuluję kochana! Opowiadaj co u Ciebie. :)

@Julia198805 Co u Ciebie od października 2018 nie odzywałaś się na forum. :) Mam nadzieję, że wszystko ok. :)

@luckyme90 Hej Asiu! Pod koniec października zeszłego roku cieszyłaś się z pozytywnego testu, co u Ciebie? Wszystko ok? :)

@MartaSx Hej! Co u Ciebie? :) Widzę, że baaardzo dawno tutaj nie pisałaś. :)

@Janka86 Hej! Z tego co widzę będziesz lub już jesteś lipcową mamusią! :) Co tam u Ciebie? :)

@kari_rp Co u Ciebie słychać? Od grudnia widzę, że nawet się nie logowałaś. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. :)

@Biedroneczka28 Co tam u Ciebie Ewa? Od miesiąca milczysz, wszystko ok? :)

Jeśli kogoś pominęłam, to bardzo przepraszam, mogłam pominąć lub z ostatnich edycji wynika, że nie ma tej osoby na liście, stąd pominięcie. Pozdrawiam Was wszystkie i mocno ściskam! :)
 
Hej[emoji846] no tak jak facet pracuje za granicą to jest ciężko się wstrzelic. Myślałam że jakieś większe problemy macie ale na szczęście nie.

Ja podejrzewam nie drożne jajowody lub nawet brak owu. Nigdy nie miałam jak potwierdzonej A w tym cyklu test owu pokazał mi buźke w 24dc /30.06 ale czy do owu doszło to nie mam pojęcia. No i mój mąż ma słabą ruchliwość plemników. Teraz 11 jedziemy do kliniki i tam będą robić badanie nasienia pod kątem płodności bo urolog zrobił tylko pod kątem produkcji plemników i ruchliwość i po obserwacji 4 godzinnej i ruch wynosi tylko 15%
No my robiliśmy badanie nasienia w tamtym roku i wyniki wyszły dobre. Z owulacja to raczej problemów nie mam, (zawsze czuje) czasami mam wrażenie, że śluz nie taki:/ bo nigdy nie jest przezroczysty i rozciągliwy, nie widać go na zewnątrz.
 
@Migdalove u mnie do kitu właśnie tracę kolejna ciążę wczoraj byłam na USG serduszko się zatrzymało na 8 tc a jest 10 . Właśnie jestem w szpitalu po podaniu tabletek i czekam ;((( A co u ciebie ? Udało się ?
O nie, bardzo mi przykro kochana. :( Bardzo mocno tulę. :( U mnie ostatnio była biochemiczna znowu, teraz czekam na rozwinięcie sytuacji bo okazuje się, że znowu owulacja mi się przesunęła. Szukamy dalej przyczyn czemu tak się dzieje u nas. Wysyłam Ci masę siły kochana!
 
No my robiliśmy badanie nasienia w tamtym roku i wyniki wyszły dobre. Z owulacja to raczej problemów nie mam, (zawsze czuje) czasami mam wrażenie, że śluz nie taki:/ bo nigdy nie jest przezroczysty i rozciągliwy, nie widać go na zewnątrz.
Może kochana masz tzw wrogi śluz?
 
No my robiliśmy badanie nasienia w tamtym roku i wyniki wyszły dobre. Z owulacja to raczej problemów nie mam, (zawsze czuje) czasami mam wrażenie, że śluz nie taki:/ bo nigdy nie jest przezroczysty i rozciągliwy, nie widać go na zewnątrz.
No u mnie jest problem bo ja mam cały czas przezroczysty lejacy się śluz i owu nie czuje nic kompletnie nic.
 
reklama
Może kochana masz tzw wrogi śluz?
Czytałam o tym kiedyś i zastanawiałam się czy moze jednak tak jest. Muszę się wybrać do gin- bo rok czasu nie byłam :/
Ostatnio jednak martwi mnie co innego... moje @ są bardzooo skąpe i zastanawiam się czy z progesteron znowu jest coś nie tak :/
 
Do góry