reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kochane moje jutro rano zacznę ogarniać tabelkę, ale jeśli któraś jeszcze nie napisała danych to spokojnie piszcie. :) Byłam dzisiaj u fryzjera i czuję się o niebo lepiej. :)
 
reklama
Hej widzę że mamy podobny cykl starań. Mogę wiedzieć czy u Ciebie wiadomo jest jaki powód nie zachodzenia w ciążę?
Hejka:) wiesz co... myśle, ze u mnie w dużej mierze powodem jest brak systematyczności w staraniach. Mój pracuje za granica i nie zawsze jesteśmy w stanie trafić w te dni. W tamtym roku doszła tez tarczyca (biore leki i jest Ok) gin do której chodziłam wykryła u mnie mięśniaka (może to tez jakiś powód) szczerze to nie wiem do końca... czy moze po prostu mam pecha:confused:
 
Czy spadek temperatury o 0.04° jest znaczący? Nie mam pojecia co zrobić czy isc na bete czy sobie odpuścić juz ten cykl, temperatura co prawa dalej wysoka w poniedziałek okres, brzuch boli ale piersi juz nie tak bardzo ale bola, robilam dzis test i nie wiem czy juz sobie wmawiam ze widze cien cienia czy on tam jest ale tak jak mowilam nie chce brac pod uwagę tych cieni. Mogę isc na bete ale siw boję. Boję siw ze znowu nic z tego i bede miala to czarno na białym [emoji17][emoji17]
 
Czy spadek temperatury o 0.04° jest znaczący? Nie mam pojecia co zrobić czy isc na bete czy sobie odpuścić juz ten cykl, temperatura co prawa dalej wysoka w poniedziałek okres, brzuch boli ale piersi juz nie tak bardzo ale bola, robilam dzis test i nie wiem czy juz sobie wmawiam ze widze cien cienia czy on tam jest ale tak jak mowilam nie chce brac pod uwagę tych cieni. Mogę isc na bete ale siw boję. Boję siw ze znowu nic z tego i bede miala to czarno na białym [emoji17][emoji17]
Może to dopiero dzisiaj jest zagniezdzenie. :)
 
Bardziej obstawialabym 9dpo ale poszlam na ta bete, zobaczymy co będzie pewnie jqk zawsze bedzis <1.2 i o
Screenshot_20190705_091144_pl.ovufriend.app.jpeg
 
A ja właśnie doszłam do wniosku dlaczego pokazał mi się cień wtedy na teście. Otóż może wychwycił pik LH... Terminowo to by się zgadzało.
 
Mam nadzieję [emoji3526] ale juz jakos sie nie nastawiam ze sie udalo, zastanawia mnie tylko bol brzucha i ciągnie w pachwinach bo od 3 dni mi boli a przed okresem zawsze boli tylko jeden dzień czasami wg w dzien @.

Bede wiedziala wieczorem jak beta to dam znac [emoji6]
A no faktycznie, bardziej 9dpo. Spadek dzisiaj nie jest jakiś duzy, jutro może się podniesie. :) Trzymam kciuki. :)
 
Hejka:) wiesz co... myśle, ze u mnie w dużej mierze powodem jest brak systematyczności w staraniach. Mój pracuje za granica i nie zawsze jesteśmy w stanie trafić w te dni. W tamtym roku doszła tez tarczyca (biore leki i jest Ok) gin do której chodziłam wykryła u mnie mięśniaka (może to tez jakiś powód) szczerze to nie wiem do końca... czy moze po prostu mam pecha:confused:
Hej[emoji846] no tak jak facet pracuje za granicą to jest ciężko się wstrzelic. Myślałam że jakieś większe problemy macie ale na szczęście nie.

Ja podejrzewam nie drożne jajowody lub nawet brak owu. Nigdy nie miałam jak potwierdzonej A w tym cyklu test owu pokazał mi buźke w 24dc /30.06 ale czy do owu doszło to nie mam pojęcia. No i mój mąż ma słabą ruchliwość plemników. Teraz 11 jedziemy do kliniki i tam będą robić badanie nasienia pod kątem płodności bo urolog zrobił tylko pod kątem produkcji plemników i ruchliwość i po obserwacji 4 godzinnej i ruch wynosi tylko 15%
 
reklama
Hej[emoji846] no tak jak facet pracuje za granicą to jest ciężko się wstrzelic. Myślałam że jakieś większe problemy macie ale na szczęście nie.

Ja podejrzewam nie drożne jajowody lub nawet brak owu. Nigdy nie miałam jak potwierdzonej A w tym cyklu test owu pokazał mi buźke w 24dc /30.06 ale czy do owu doszło to nie mam pojęcia. No i mój mąż ma słabą ruchliwość plemników. Teraz 11 jedziemy do kliniki i tam będą robić badanie nasienia pod kątem płodności bo urolog zrobił tylko pod kątem produkcji plemników i ruchliwość i po obserwacji 4 godzinnej i ruch wynosi tylko 15%
Ja w tym cyklu zrobiłam tylko jeden test owu i wyszedł prawie pozytywny ale niestety na monitoringu lekarz stwierdził że cykl bezowulacyjny bo nie ma pęcherzyków :/
Dobrze że jedziecie do kliniki :)
 
Do góry