reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Oby tak właśnie było [emoji3526] żebyście jeszcze z mężem podzialali trochę [emoji16][emoji8]
Dzisiaj mam 11dc, obudziłam się z taką masą rozciagliwego śluzu, tempka też trochę poszła do góry... Czyżby tym razem była owulacja tak wcześnie? Ten cykl mam totalnie w dezorganizacji jeśli chodzi o prowadzenie wykresu. [emoji14] Może wyjdzie na dobre, może organizm wiedział, że mąż już w niedzielę wyjeżdża i szybciej wystąpiła owulacja. :D
 
Hej dziewczyny mogę dołączyć?;) Szukam pociechy i wsparcia w staraniach.
W tym miesiącu byłam pewna że się udało a tu @ przyszła i załamałam się;(
Zrobiłam badania bo gin wysłał z powodu nieregularnych miesiączek i prawie wszystko w normie. Tylko progesteron jakoś nisko. W fazie lutealnej mam 0,32 a normy to 1,7-27,00. I takiego cyklu nigdy nie miałam. Jak myślicie to źle? Do lekarza dopiero 21,06 a od myślenia w kółko o tym wariuje..
Progesteron robiłaś 7 dni po owulacji? Baardzo niski! Lekarz na pewno coś ci przepisze
 
Właśnie przyszły. Co myślicie?
Screenshot_20190614-171201.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Właśnie przyszły. Co myślicie? Zobacz załącznik 985804

Nie znam się dobrze na wynikach badan... ale wydaje mi sie ze znacznie za wysokie tsh... Dziewczyny nie raz wspominaly chyba ze przy staraniach powinno byc mniej niż 2... no i prolaktyna też powyżej normy.
"U kobiet mających zbyt wysoki poziom prolaktyny przed zapłodnieniem, zajście w ciążę jest bardzo utrudnione, a w wielu przypadkach niemal niemożliwe. Prolaktyna działa hamująco na owulację, zaburza też prawidłowy cykl miesięczny."

Ale niech sie wypowiedza jeszcze bardziej obeznane dziewczyny.
 
reklama
Do góry