reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja proponuję ci zrobić test za jakies 2-3 dni jak okres sie nie pojawi [emoji846]
Wlasnie mialam podobnie w zeszły wtorek, pojawiło sie plamienie, dosłownie ttlko na papierze po siku różowy ślad, cien cienia na tescie wiec pewnie zagnieżdżane, niestety w czwartek jak skonczylo sie plamienie na parę godzin to po tym przyszla @ konkretna.

nie stresuj sie bo to zly doradca [emoji3526] wiem ze latwo mówić bo ja jestem w gorącej wodzie kapana.

Domyślam sie ze u mnie moze byc problem ze stresem ktory mam w pracy - z resztą, kto go nie ma, wiec duzooo relaxu kochana [emoji846]
 
reklama
Wiesz co, na razie mamy gotową podłogę by położyć panele ale ze względu na ogarnianie ścian cekolem na razie nie kładziemy paneli. Mąż dzisiaj chce wszystkie ściany wycekolowac i jak to wyschnie to być może położymy panele. Ogólnie mieliśmy od razu malować ale brakuje nam kasy. W Niemczech trafili na oszusta i nie wypłacił im pieniędzy nawet na przyjazd do Polski, nawet mojego męża wyśmiał, że za 100€ nie wróci z Ulm do Polski no i się zdziwił. Na szczęście mógł przyjechać z chłopakami do Polski, namówił ich bo serio nie ma co tam siedzieć, no a jakby nie z nimi to autobus Sindbad jest za 77€ prosto z Ulm do Malborka. Niby ma na konto wysłać pieniądze ale zobaczymy... Ogólnie masakra. Mój jutro pojedzie do byłej pracy poprosić czy może wrócić bo już nie chce innej pracy szukać, tam już ma sprawdzona tylko czy szef się zgodzi...

No to powiem Ci że mój jak w lutym pojechał do Niemiec do pracy, to też trafił na jakiegoś ściemniacza i po 2 tygodniach wrócił i praktycznie nic nie zarobil tam. Więc faktycznie strach ryzykować. Chyba ze wiesz ze jedziesz gdzies gdzie juz rodzina czy bliscy przyjaciele maja sprawdzone i zaufane miejsce, bo tak to wykorzustuja niestety. Dlatego stwierdziłam że już nie chce mojego wiecej puszczać za granice bo nie dość ze rozłąka to nerwy i stresy.
 
No to powiem Ci że mój jak w lutym pojechał do Niemiec do pracy, to też trafił na jakiegoś ściemniacza i po 2 tygodniach wrócił i praktycznie nic nie zarobil tam. Więc faktycznie strach ryzykować. Chyba ze wiesz ze jedziesz gdzies gdzie juz rodzina czy bliscy przyjaciele maja sprawdzone i zaufane miejsce, bo tak to wykorzustuja niestety. Dlatego stwierdziłam że już nie chce mojego wiecej puszczać za granice bo nie dość ze rozłąka to nerwy i stresy.
U nas nie ma innego wyjścia, będziemy próbowali dalej, coś innego. Na razie mąż wykończy pokój, żeby było do czego wracać. A tak to mamy takie długi, tak nas życie załatwiło, że tu w Polsce nie ma opcji na spłatę tego nawet z dwóch wypłat. Chociaz ja i tak wielkie g zarobie bo jestem na stażu z urzędu pracy. Będziemy próbować jakoś.
 
Piszesz ze po paru dniach od plamienia przyszła @ czuje ze jeszcze chwila i to się rozkręci [emoji3525]
Ja proponuję ci zrobić test za jakies 2-3 dni jak okres sie nie pojawi [emoji846]
Wlasnie mialam podobnie w zeszły wtorek, pojawiło sie plamienie, dosłownie ttlko na papierze po siku różowy ślad, cien cienia na tescie wiec pewnie zagnieżdżane, niestety w czwartek jak skonczylo sie plamienie na parę godzin to po tym przyszla @ konkretna.

nie stresuj sie bo to zly doradca [emoji3526] wiem ze latwo mówić bo ja jestem w gorącej wodzie kapana.

Domyślam sie ze u mnie moze byc problem ze stresem ktory mam w pracy - z resztą, kto go nie ma, wiec duzooo relaxu kochana [emoji846]
 
reklama
Do góry