reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Irenka a co u ciebie ? Ja nie wchodzę na ten wątek bo wiem, że był czas, że dziewczyny staraczki nie chciały już tych zaciazonych między sobą więc się "ulotniłam" ale nie raz o Was myślę :)) bardzo miło wspominam ten czas kiedy czekałam na swoje starania, mega wsparcie od Was dostałam czego nigdy nie zapomnę :*

Ja podobnie, jak Paulina nie wchodzę i nie pisze co u nas, by nikogo nie zdołować :*
Ale trzymam kciuki za każdą kolejna starająca! [emoji178][emoji178][emoji178]

Dziewczyny no co Wy, przestańcie... sprawa że ktoś by sobie nie życzył tu zaciazonych już dawno została obalona :p jesteście tu mile widziane :) i śmiało udzielajcie sie czasem, bo podejrzewam ze nie tylko ja, ale wszystkie dziewczyny które pamiętają wasze starania, chetnie posluchaja co u Was także i teraz. ;) dawajcie czasem znac co u Was bo my też o Was myślimy :)
 
reklama
Kochane nasza druga perła Hania urodziła się w środę 29.05 (2dni po terminie) o 11.20. We wtorek o 22 byłam już przyjeta w szpitalu bo miałam co 3 min ale ustaly na ktg. W nocy miałam takie nieregularne co 10,7, 5... Ale o 8.45 pojawiły się nagle co 1,5 minuty. O 9.45 poszłam na porodówke położna nawet mnie badać nie chciała bo chciała poczekać na męża bała się że wody odejdą i nie zdąży... Mąż był o 10. A córka była już z nami o 11.20!!!najgorsze bóle krzyżowe jakie mogłam mieć.!!! Powodzenia życzę wszystkim przyszłym mamusia!!!

Cytat
 
Kochane nasza druga perła Hania urodziła się w środę 29.05 (2dni po terminie) o 11.20. We wtorek o 22 byłam już przyjeta w szpitalu bo miałam co 3 min ale ustaly na ktg. W nocy miałam takie nieregularne co 10,7, 5... Ale o 8.45 pojawiły się nagle co 1,5 minuty. O 9.45 poszłam na porodówke położna nawet mnie badać nie chciała bo chciała poczekać na męża bała się że wody odejdą i nie zdąży... Mąż był o 10. A córka była już z nami o 11.20!!!najgorsze bóle krzyżowe jakie mogłam mieć.!!! Powodzenia życzę wszystkim przyszłym mamusia!!!

Gratulacje!!!!!!
 
Kochane nasza druga perła Hania urodziła się w środę 29.05 (2dni po terminie) o 11.20. We wtorek o 22 byłam już przyjeta w szpitalu bo miałam co 3 min ale ustaly na ktg. W nocy miałam takie nieregularne co 10,7, 5... Ale o 8.45 pojawiły się nagle co 1,5 minuty. O 9.45 poszłam na porodówke położna nawet mnie badać nie chciała bo chciała poczekać na męża bała się że wody odejdą i nie zdąży... Mąż był o 10. A córka była już z nami o 11.20!!!najgorsze bóle krzyżowe jakie mogłam mieć.!!! Powodzenia życzę wszystkim przyszłym mamusia!!!

Cytat

Gratulacje kochana :) pochwal się tą swoją perełką :)
 
reklama
Moze dodam coś od siebie. Z mężem nie zabezpieczalismy się od dłuższego czasu i w sumie mieliśmy podejście będzie co będzie. No i szczerze przez długi czas nic. Naprawdę dlugiiiii. Aż w końcu zaczęliśmy się zastanawiać czy czasem jest wszystko ok. W zasadzie powoli zaczęliśmy planować wizytę u jakiegoś spacejalisty by wykonać podstawowe badania. A tymczasem okazało się że zaszłam jakimś cudem w ciążę. [emoji33] Szok ogromny.
 
Do góry