reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Jeśli chodzi o przygotowanie się szybko to się nie znam ponieważ nie badam (dla mnie czarna magia) A też mam długie zelowe pazury więc trudno by było badać szyjke. Jeszcze jestem osobą otyla więc trudno jest mi badać tamte miejsca.

Jeśli teraz się nie uda to porob wszystkie badania może mąż niech przebada nasienie prolaktyne testosteron i ogólne badanie krwi i moczu niech zrobi. Może się coś też wyjaśni.
Tak właśnie chcemy, męża też czekają badania genetyczne, tylko kwestia finansowa i kiedy dostanie urlop. Bo tak to jesteśmy pod kontrolą kliniki niepłodności. Wstępne badania porobione. Jeszcze ja muszę koniecznie zrobić HyCoSy.
 
reklama
Rozumiem. W takim razie trzymam kciuki aby wyniki wyszły ok i zebyś szybko zafasolkowala.

Trzymam cały czas kciuki i czekam tu na dobre informacje z Twojej strony.

My z mężem idziemy na pobranie krwi do urologa 4 czerwca A 20 czerwca mamy rozmowę z urologiem i wtedy otrzyma skierowanie na badanie nasienia do kliniki leczenia niepłodności.

Choć mam malutka nadzieję że okres się już nie pojawi i w przyszłym tygodniu ujrze w końcu dwie piękne kreski na teście. Ale to się okaże w środę chyba że prędzej nadejdzie do mnie wstrętna małpa.
 
Będzie dobrze. Trzymam kciuki [emoji1696] [emoji8] u mnie jeszcze 13 dni także sporo czekania
Ahh to czekanie najgorsze. Chociaż też nie jest powiedziane że jeśli nie dostane miesiączki do rana środy to też test może pokazać negatywny wynik.

Nawet jak nie będzie @ to i tak będzie strach przy odczytywanie wyniku na teście od3-5 minut. Test mam o czułości 25.
 
Nie wolisz sobie kupić o czułość 10? Strach jest zawsze niestety
Ahh to czekanie najgorsze. Chociaż też nie jest powiedziane że jeśli nie dostane miesiączki do rana środy to też test może pokazać negatywny wynik.

Nawet jak nie będzie @ to i tak będzie strach przy odczytywanie wyniku na teście od3-5 minut. Test mam o czułości 25.
 
Nie wolisz sobie kupić o czułość 10? Strach jest zawsze niestety
Mam ten o czułości 25 więc to zrobię z środę A jeśli nie wyjdzie i po kilku dniach nadal nie będzie @ to wtedy kupię o czułości 10 lub cyfrowy z pokazaniem który tydzień ciąży taki test chyba będzie pewniejsze.
 
Słyszałam o nich ale jeszcze nie miałam nigdy niczynienia z takim
Mam ten o czułości 25 więc to zrobię z środę A jeśli nie wyjdzie i po kilku dniach nadal nie będzie @ to wtedy kupię o czułości 10 lub cyfrowy z pokazaniem który tydzień ciąży taki test chyba będzie pewniejsze.
 
reklama
Słyszałam o nich ale jeszcze nie miałam nigdy niczynienia z takim
Mi właśnie koleżanka to poleciła kosztuje u nas 15euro 2 sztuki i normalnie na niego szukasz lub moczysz w moczu10-15 sekund końcówka zabarwia się na różowo to oznacza że test wchłania potrzebna ilość moczu i 3-5 minut na wyświetlaczu cyfrowym pokazuje ci np 4-5 to oznacza że możesz być w ciąży na przełomie 4-5tc
 
Do góry