reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej, temperatura leci u mnie powoli w dół więc już tylko oczekuje @.
Screenshot_2019-06-01-09-33-27-984_com.android.chrome.png
 
reklama
Cześć dziewczęta. Pewnie mało mnie tu już pamięta, bo jakiś czas temu odpuściłam sobie typowe staranie i udzielanie się na forum, a skupiłam na diagnostyce. W tym cyklu miałam robione wszystkie hormony i wyszedł mi testosteron podwyższony i estrogeny obniżone. Z racji tej, że w ostatnią poronioną ciążę zaszłam zaraz po odstawieniu antykoncepcji, ustaliliśmy z lekarzem, że będę brać od nowego cyklu tabletki antykoncepcyjne z dużą ilością środków przez trzy miesiące. Po trzech miesiącach mieliśmy się starać. Zakupiłam te tabletki, cały trójpak, a tu takie kwiatki...Zobacz załącznik 979829
Też pamiętam ;) gratulacje [emoji8][emoji7] piękna niespodzianka.
 
Cześć dziewczęta. Pewnie mało mnie tu już pamięta, bo jakiś czas temu odpuściłam sobie typowe staranie i udzielanie się na forum, a skupiłam na diagnostyce. W tym cyklu miałam robione wszystkie hormony i wyszedł mi testosteron podwyższony i estrogeny obniżone. Z racji tej, że w ostatnią poronioną ciążę zaszłam zaraz po odstawieniu antykoncepcji, ustaliliśmy z lekarzem, że będę brać od nowego cyklu tabletki antykoncepcyjne z dużą ilością środków przez trzy miesiące. Po trzech miesiącach mieliśmy się starać. Zakupiłam te tabletki, cały trójpak, a tu takie kwiatki...Zobacz załącznik 979829

Pamiętam, pamiętam :) super wieści taka niespodzianka.
 
Cześć dziewczęta. Pewnie mało mnie tu już pamięta, bo jakiś czas temu odpuściłam sobie typowe staranie i udzielanie się na forum, a skupiłam na diagnostyce. W tym cyklu miałam robione wszystkie hormony i wyszedł mi testosteron podwyższony i estrogeny obniżone. Z racji tej, że w ostatnią poronioną ciążę zaszłam zaraz po odstawieniu antykoncepcji, ustaliliśmy z lekarzem, że będę brać od nowego cyklu tabletki antykoncepcyjne z dużą ilością estrogenów przez trzy miesiące. Po trzech miesiącach mieliśmy się starać. Zakupiłam te tabletki, cały trójpak, a tu takie kwiatki...Zobacz załącznik 979829
Chociaz sie tu nie udzielam tez Cie pamietam! Super!!!!! Gratulacje !!! Rosnijcie zdrowo!
 
Hej dziewczyny, ja już nie mam co liczyć na to, że @ nie przyjdzie bo tempka już tylko spada. Szkoda wielka, bo teraz długo będziemy oczekiwać na wznowienie starań. W środę jadę na badania kariotypu, zrobię w końcu może to TSH bo ostatnio nie miałam kiedy.
 
Hej dziewczyny, ja już nie mam co liczyć na to, że @ nie przyjdzie bo tempka już tylko spada. Szkoda wielka, bo teraz długo będziemy oczekiwać na wznowienie starań. W środę jadę na badania kariotypu, zrobię w końcu może to TSH bo ostatnio nie miałam kiedy.
Kochana może jeszcze nic straconego. Znam przypadki gdzie temp z dnia na dzień spadała A mimo tego okres nie przyszedł i dziewczyny były w ciąży.

Może nie przekreślaj jeszcze tego cyklu. Może u Ciebie też tak będzie że temp spada jak na @ A ona się nie pojawi.
 
Kochana może jeszcze nic straconego. Znam przypadki gdzie temp z dnia na dzień spadała A mimo tego okres nie przyszedł i dziewczyny były w ciąży.

Może nie przekreślaj jeszcze tego cyklu. Może u Ciebie też tak będzie że temp spada jak na @ A ona się nie pojawi.
Jakby tak miało być to szyjka by się raczej nie przygotowywała na @, jest już nisko, miękkawa i otwarta lekko. Piersi przestały boleć więc wątpię. ;) Nie chcę się nakręcać na cud.
 
Jakby tak miało być to szyjka by się raczej nie przygotowywała na @, jest już nisko, miękkawa i otwarta lekko. Piersi przestały boleć więc wątpię. ;) Nie chcę się nakręcać na cud.
Jeśli chodzi o przygotowanie się szybko to się nie znam ponieważ nie badam (dla mnie czarna magia) A też mam długie zelowe pazury więc trudno by było badać szyjke. Jeszcze jestem osobą otyla więc trudno jest mi badać tamte miejsca.

Jeśli teraz się nie uda to porob wszystkie badania może mąż niech przebada nasienie prolaktyne testosteron i ogólne badanie krwi i moczu niech zrobi. Może się coś też wyjaśni.
 
reklama
Do góry