reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja ważę 81-85 przy 171 cm
Cholera wie ile ważę, bo taki potrafi być rozstrzał w przeciągu dwóch tygodni
Czyli też coś jest nie tak, że tak waga lata albo ona zepsuta albo nie wiem
 
reklama
To jest tragiczne, że jest tylu konowałów za przeproszeniem.
Mi ginekolog wręcz powiedziała, że mam się zgłosić za pół roku ale odchudzona...
Więc nawet jeśli minie pół roku a ja nadal będę z lekką nadwagą to mnie odesle z kwitkiem
Czas szukać nowego lekarza :/
Kochana z tego wynika że każda kobieta powinna być szczupła. Powiem wam ciekawostkę. Mam koleżankę w DE jest teraz w drugiej ciąży będzie rodzic w sierpniu. Przed ciaza wazylam około 50 kg przed ta i przed pierwszą i pierwsza córkę urodziła miesiąc wcześniej A teraz druga też mam zagrożona przed wczesnym porodem. Więc gołym okiem widać że kobiety chude też rodzą wcześniak mają problem z ciśnieniem i dość często mają cukrzyce ciążowa. Więc na to nie ma reguły.
 
Naprawdę? Ja mam wzrostu 159 i moja waga powinna mieć minimum 56 kg max 60-63kg teraz waże ponad 110 kg wiem że waga nie jest idealna ale nie dajmy się zwariować. Ile kobiet większych z waga 140-150kg i większe zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe dzieci i nawet przenoszą po wyznaczonym terminie przez gin. Ahh szkoda słów na tych lekarzy. Ja jadę 18 czerwca do polskiego gin w DE i mam nadzieję że mi pomoże bo inaczej chyba już stracę nadzieję.
Ja dopiero u ginekologa w klinice, na prywatnej wizycie poczułam się potraktowana na prawdę poważnie.
 
I będę do każdemu lekarzowi wklepywac do głowy. Bo jak idzie troszkę większa kobieta do gin z problemem zajścia w ciążę to karza się odchudzać ale jak kobieta zajdzie w ciążę z nadwagą lub otyłością bez żadnych problemów to już nic gin nie powie i prowadzi ciążę bez marudzenia że trza było odchudzać się przed ciaza i takie tam.
 
A jak Ci się udało aż tyle zrzucić?
Ułożyłam sobie dietę, bo kiedyś się tym zajmowalam, zaczęłam się więcej ruszać. Stresująca praca bo ratownikiem Medycznym jestem. No i nastawienie dużo dało, uwierzyłam w siebie że jestem piękna. Przestałam myśleć o tym, że muszę schudnąć tylko robiłam swoje.
 
To jest tragiczne, że jest tylu konowałów za przeproszeniem.
Mi ginekolog wręcz powiedziała, że mam się zgłosić za pół roku ale odchudzona...
Więc nawet jeśli minie pół roku a ja nadal będę z lekką nadwagą to mnie odesle z kwitkiem
Czas szukać nowego lekarza :/
Polecilabym Ci lekarza ale pewnie nie Twoje tereny. Ja chodziłam do kliniki Galeny w Bielsku Białej i lekarz mi bardzo pomógł, nie patrzył na moją wagę zrobił mi odpowiednie padania, wymazy itp. okazało się że miałam jakaś bakterie. Wyleczyłam ja, później zrzuciłam parę kg i nawet nie wiedziałam kiedy a się udało.
 
reklama
Do góry