reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Nie nie. Nigdy nie byłam na nfz. Chodziłam do jednego Pana ginekologa od 6lat ale jest już starszy i nie chce mu się gadać itp nic nie powie, nie poradzi więc w innym mieście znalazłam Panią ginekolog która ma bardzo dobre opinie na znany lekarz. No i zmieniłam i baardzo fajna, wygadana i miła. Tylko te plamienia mnie męczą i się wydłużają na przestrzeni lat :/ no i patrząc na te moje wyniki progesteronu powiedziała że jest OK. Byłam u niej jakoś luty/marzec. W tym cyklu powtórzę badanie ehhh
O matko i prywatnie tacy lekarze... Chyba, że to Ci co robią też na NFZ, to się nie zdziwię.
 
reklama
Ja chodzę prywatnie, ale mój przyjmuje też na NFZ. No ale prywatnie ma zupełnie inne podejście niż do tych co chodzą na fundusz. Przykre, ale prawdziwe [emoji1745] no ale ja go bardzo lubię mimo wszystko [emoji16]
 
No to super [emoji3526] wrzuć kiedyś jakieś zdjęcia postępów [emoji3526]
Dzisiaj jednak odpuściłam sobie badanie TSH, w poniedziałek mam umówionego lekarza medycyny pracy to podlecę. :)

Jeśli chodzi o remont to już zaczęliśmy kolejny etap - ściany. :) Podłoga w końcu wylana. :)
 
No właśnie ja też plamię ostatnio i mi babka ginekolog powiedziała że jakby mi się jeszcze tak dwa razy zdarzyło to mam przyjść bo może trzeba progesteron podreperować, a tak to kazała mi schudnąć...
Aha... tyle, że grube babki też zachodzą w ciążę i mają po kilkoro dzieci.
 
reklama
No właśnie ja też plamię ostatnio i mi babka ginekolog powiedziała że jakby mi się jeszcze tak dwa razy zdarzyło to mam przyjść bo może trzeba progesteron podreperować, a tak to kazała mi schudnąć...
Aha... tyle, że grube babki też zachodzą w ciążę i mają po kilkoro dzieci.
Kochana ja to samo usłyszałam o swojego gin. To jest po prostu nie normalne. Zamiast się zająć zganiaja wszystko na wagę.
Najpierw to niech sprawdzi jaki masz progesteron A później niech mówi o podreperowaniu. Ahh ci lekarze.

Ja już sobie umówiłam termin do polskiego gin w DE i jadę do niego 18 czerwca. Dziś 27dc więc czekam czy miesiączka przyjdzie czy nie. Mam nadzieję że nie ale to nie ode mnie zależy.

Dokładnie grube babki zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe dzieci. Ale lekarzom najłatwiej mówić że mamy schudnąć jak by to był jedyny problem nie zachodzenia w ciążę.
 
Do góry