reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Przykro mi kochana. Dobrze właśnie zająć czymś umysł, trzymam kciuki za kolejny cykl. Moja głowa zajęta na 120%. ;) Nawet zapomniałam dzisiaj temperaturę zmierzyć, tzn przespałam budzik. :D
Spróbujemy ponownie za jakiś miesiąc może dwa, teraz raczej nie będziemy się starać. Zobaczymy po za tym co nowy lekarz powie. Tego mam już po dziurki... Mój też się stresuje że to Jego wina ze na pewno jest bezplodny a ja już nie umiem z nim rozmawiać i go uspokajac.
 
reklama
reklama
Najlepiej jest tak, ja jak sie starałam to zaszłam i niestety poroniłam. Odpuściłam sobie i bach znow jestem
Z Majka się udało za trzecim cyklem. Ale też odpuściłam. Po drugim cyklu mega rozczarowanie i stwierdziłam że się nie chce do takiego stanu psychicznego doprowadzić co podczas starań o Aleksa...
No i 6 dpo zaczęły się dziwne bóle jak na miesiączkę, ciągnięcia w podbrzuszu. Zaczęłam latać często do kibelka jak przy zapaleniu pęcherza, ale nic nie bolało. I too dało do myślenia. Test pozytywny w 21 dc. 6 dni przed terminem @ :)

Zobaczymy jak teraz szybko pójdzie z trzecim.
Jedyny problem nieregularne cykle...
Wcześniej całe życie 28 dni jak w zegarku. Teraz Majka prawie 10 miesięcy a ja dopiero trzecia miesiączka. Pierwsza 7 miesięcy po porodzie. Drugi cykl 38 dni, teraz cykl 33 dni trwał, akurat dziś dostałam @.Ale ja dużo karmie jeszcze córkę, więc cykle mogę mieć nieregularne. Plus cysta na jajniku i mięśniak.
 
Do góry