reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hejka :) Dziś mój pierwszy dzień z dietką :) Przypływ siły do około 16, po 16 katastrofa. Śpiewać mi się chce, ale zamiast śpiewu jest ziewanie i sprzątanie mieszkania wzrokiem :D
 
reklama
Dziś mierzyłam sobie temperaturę rano w ustach (nie mogę waginalnie, bo mam globulki Macmiror) i wyszła bardzo niska temperatura: 35,96. Nie wiem czy nie mierzyłam źle temperatury...
 
Ania Śląsk wiek 25 (jeszcze)
Dzieci brak
Cykl 2 taki mega intensywny wcześniej od maja 2018
Nastepna @ 9 kwietnia
 
Chciałam się z Wami przywitać :) coś o mnie: mam niestety już 30 lat i w zeszłym cyklu zaczęliśmy z mężem starania o bobasa. Jestem bardzo niecierpliwa i chciałabym być w ciąży juz, teraz! :D jutro lub we wtorek spodziewam się @ i wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują mi ze @ przyjdzie (ból piersi, podbrzusza, bardzo zmienne nastroje). Nie wytrzymałam i zrobiłam juz 2 testy oczywiście oba negatywne. Z takich nietypowych jak dla mnie rzeczy było takie jasnobrazowe mini plamienie ok 3 dni temu, którego pewnie nie zauwazylabym gdyby nie to ze na siłę szukam wszelkich objawow ciąży. Miałam nadzieję że rozpocznę starania i bach będzie ciaza! :) a śledząc ten wątek wiem ze może być ciężko...
 
reklama
Do góry