reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mój mąż miał 3 krotnie robione badanie nasienia, raz wyszło bardzo źle, jak się okazało więcej nasienia zostało na podłodze niż w kubeczku, wiadomo zestresowany był strasznie :) miałam robiony monitoring w styczniu i pęcherzyk miał 18mm, owu była bo test owu wyszedł pozytywny a ciąży jak nie było tak nie ma :( już serio tyle lat nic i powoli tracę nadzieję i siły na walkę, z mężem też już o to kłótnie były ehh jeden ma szczęście,że bach i ciąża a drugi stara się latami...
 
reklama
@Jivka
Jestem umówiona na 3 kwietnia :) czyli ok. 3.5 tyg od owulacji. Sam lekarz kazał mi się tak zapisać, także mam nadzieję, że też już coś będzie widać :D Betę zrobię, ale nie wiem czy zdążę jutro, bo jestem na etapie przeprowadzki i mam urwanie głowy po prostu :D
 
Ostatnia edycja:
Niestety tak to już jest, jednym się udaje od razu a inni muszą się męczyć i stresować [emoji3525]
Mój mąż miał 3 krotnie robione badanie nasienia, raz wyszło bardzo źle, jak się okazało więcej nasienia zostało na podłodze niż w kubeczku, wiadomo zestresowany był strasznie :) miałam robiony monitoring w styczniu i pęcherzyk miał 18mm, owu była bo test owu wyszedł pozytywny a ciąży jak nie było tak nie ma :( już serio tyle lat nic i powoli tracę nadzieję i siły na walkę, z mężem też już o to kłótnie były ehh jeden ma szczęście,że bach i ciąża a drugi stara się latami...
 
Spicie dziewczyny? Ja dziś już 32dc dalej okresu brak.. Ból piersi temp 36.9-37.2 wodnisty biały śluz a test negatywny :( już się tak denerwuje, podejrzewam że przesunela się owulacja o 4 dni.. Więc zostało jeszcze jakieś 2.. Zwariować można.
 
Spicie dziewczyny? Ja dziś już 32dc dalej okresu brak.. Ból piersi temp 36.9-37.2 wodnisty biały śluz a test negatywny :( już się tak denerwuje, podejrzewam że przesunela się owulacja o 4 dni.. Więc zostało jeszcze jakieś 2.. Zwariować można.
Idź na beta hcg jeśli mogę doradzić [emoji3526] Mi wprawdzie wyszły testy pozytywne z 2/3 dni przed @. Ale w nieudanych cyklach często mi się spóźniała @ a potem przychodziła mocniejsza. Trzymam kciuki, jak nie ma @ jest nadzieja!
 
A ja w tym cyklu kompletnie olewam, nie mierzę, nie testuję owu, nie robię nic kompletnie i powiem szczerze, że tak dobrze to się dawno nie czułam :D jeszcze urlop teraz mam no to żyć nie umierać :D
Jedyne co to może mocniej przy plodnym sluzie podziałamy ;)
 
Mam pytanko kobitki, chodzicie do ginekologow takich zwyklych czy w klinikach bezplodnoaci? Prywatnie czy na fundusz? Ja jak wczesniej chodzilam do swojego gina na fundusz to tylko bylo CYTOLOGIE ROBIMY I PĘCHERZE Z PCOS SĄ i tyle :( do kliniki bezplodnosci mam troche daleko bo z 150 km :( same jakos prosilyscie o monitoring czy jak, bo ja juz zglupialam
 
Mam pytanko kobitki, chodzicie do ginekologow takich zwyklych czy w klinikach bezplodnoaci? Prywatnie czy na fundusz? Ja jak wczesniej chodzilam do swojego gina na fundusz to tylko bylo CYTOLOGIE ROBIMY I PĘCHERZE Z PCOS SĄ i tyle :( do kliniki bezplodnosci mam troche daleko bo z 150 km :( same jakos prosilyscie o monitoring czy jak, bo ja juz zglupialam
Ja chodziłam do ginekologa - poloznika, zajmującego się także leczeniem bezpłodności. Prywatnie. Monitoringi sam zalecił, gdy po trzech cyklach starań nic się nie działo. Dzięki monitoringom Okazało się, że mialam cykle bezowulacyjne. Następnie zostało wdrożone leczenie stymulacji owulacji lekiem clostilbegyt. Od owulacji biorę duphaston. Lekarz zalecił go na podtrzymanie ewentualnej ciąży i chwała mu za to, bo udało nam się już w pierwszym stynukujacym cyklu :) teraz czekam na wizytę w następnym tygodniu, aby zobaczyć tą małą kropeczke ❤️
 
reklama
Idź na beta hcg jeśli mogę doradzić [emoji3526] Mi wprawdzie wyszły testy pozytywne z 2/3 dni przed @. Ale w nieudanych cyklach często mi się spóźniała @ a potem przychodziła mocniejsza. Trzymam kciuki, jak nie ma @ jest nadzieja!
@ dalej brak ale chyba mi zaczęła temp spadać więc pewnie przyjdzie :(
 
Do góry