reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
To jest ta sama firma i wychodzi na to, czemu są już pustki w hurtowniach i wyprzedają ten akurat. Tak jakby go wycofywali, ciekawe. Tamten nie ma w składzie połowy rzeczy.
 
U mnie to było tak: 1 cykl z CLO więc chodziłam na monitoringi. 10 dc (piątek) - tylko jeden pęcherzyk dominujący 10 mm, lekarz zalecił starania w środę i czwartek, następnie 17 dc kontrol (kolejny piątek). Pecherzyk miał 18 mm, lekarz kazał się starac w sobotę i niedzielę, co uczynilismy w poniedziałek 20 dc byłam znowu na kontroli i wtedy już był tylko płyn w zatoce :) w niedzielę zastosowalam żel conceive plus, w sobotę zapomniałam, a że nie wiem który dzień był tym, w którym nastąpiła owu to ciężko stwierdzić czy ten żel pomógł czy nie :D tzn przytulanki były też i na początku cyklu, ale później stosowalismy się do zaleceń. Ogólnie mój mąż zapomniał o moich dwóch wizytach więc mu nie mówiłam, że to już, teraz, zaraz. Zainicjowałam zbliżenie i myślę, że przez to był bardziej zrelaksowany. Ja oczywiście o tym myślałam, bo jak nie myśleć skoro to ma być w ten konkretny dzień?
Ja też myślałam, nie wiem na ile mój mąż myślał [emoji14] Nie mówiłam mu że to już teraz, czekałam tylko na rozciągliwy i przezroczysty śluz.
 
Wreszcie zamawiam termometr owulacyjny. Powinnam mieć go już dawno, od momentu kiedy zaczęliśmy się starać. Firma Microlife chyba należy do tych dobrych? W ogóle na Gemini mają pakę 5 owu+2 ciążowe za 11 zł
 
Może ktoś potrafi mi podpowiedzieć czy przesadzam czy jednak nie ale jestem stymulowana clo i obecnie w koncowce cyklu, za parę dni planowo miesiączka ale póki jej nie ma nie mam jeszcze pewności co do niego stanu ;) natomiast mam okropne zapalenie zatok, ledwo oddycham A ciśnienie rozsadza głowę. Nic nie biorę bo nie wiem czy mogę... czy wstrzymać się czy może skoro nie wiem że jestem w ciąży brać leki?
 
Może ktoś potrafi mi podpowiedzieć czy przesadzam czy jednak nie ale jestem stymulowana clo i obecnie w koncowce cyklu, za parę dni planowo miesiączka ale póki jej nie ma nie mam jeszcze pewności co do niego stanu ;) natomiast mam okropne zapalenie zatok, ledwo oddycham A ciśnienie rozsadza głowę. Nic nie biorę bo nie wiem czy mogę... czy wstrzymać się czy może skoro nie wiem że jestem w ciąży brać leki?
Hej, z lekami lepiej nie ryzykować. Próbowałaś irygacji wodą morską? albo inhalacji? Mi ostatnio (tak, wiem, nie ta część ciała) pomogła potłuczona biała kapusta. Może akurat ;) naświetlanie podczerwienią chyba można w ciąży? To wszystko o czym pomyślałam, w ciąży nigdy nie byłam, ale takimi sposobami radziłam sobie z zatokami.
 
Robiłam dziś irygację ale póki co jest gorzej. Robie inhalacje z olejkiem. Dokucza ki najbardziej to rozpieranie głowy, w ciąży nie wiem czy jestem i czy w związku z tym nic się nie stanie jak wezmę jakiś lek. Lampy nie mam też niestety.
 
reklama
Robiłam dziś irygację ale póki co jest gorzej. Robie inhalacje z olejkiem. Dokucza ki najbardziej to rozpieranie głowy, w ciąży nie wiem czy jestem i czy w związku z tym nic się nie stanie jak wezmę jakiś lek. Lampy nie mam też niestety.
to chyba najlepiej udać się do lekarza. Zdrówka :*
 
Do góry