reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Screenshot_2019-03-05-18-07-38.png

Póki co mam to... Progesteron obiecujący..Ale te TSH :-( od miesiąca biorę większą dawkę euthyroxu a mimo to wzrósł z 2 do 2.7 :'(
 
Ja w ciąży brałam 100 codziennie także może trzeba przy ciąży zwiększyć
No jeszcze właśnie nie wiem czy jest ciąza czy nie, tzn nie mam potwierdzonej wynikiem bHCg, tak czy siak jutro dzwonie i się umawiam na wizytę bo nawet przy staraniach endokrynolog twierdził że 2 to maks....
 
Dziekuje;* ale postanowiłam wziąć się za siebie zero słodyczy, zero gazowanego! Mam nadzieje, ze uda mi się chociaż zrzucić te kilka kg ;)
Ja przed ciążą nie jadłam w ogóle słodyczy, a teraz ? Jak jakaś opętana :/ ale pije tylko wodę i jedną kawę dziennie więc jedyny plus [emoji14] bierzesz ten Pren*atal ?
 
reklama
Do góry