reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny, 3 dzień spóźnienia ale co chwila jakiś delikatny ból w podbrzuszu, chyba zaś nic z tego nie wyjdzie [emoji17]
 
Dziewczyny, 3 dzień spóźnienia ale co chwila jakiś delikatny ból w podbrzuszu, chyba zaś nic z tego nie wyjdzie [emoji17]
Póki nie ma @ jest nadzieja [emoji6] ja dzień po owulacji czekam na efekty, bo od roku takich ładnych kresek nie widziałam. Najgorsze to czekanie na miesiączke... jak co cykl. [emoji7]
 
Ostatnia prosta❤️ Odpoczywaj ile możesz ❤️

Oj staram sie ale ciężko z tym. Nocy nie przespałam w calosci zadnej od 2 mcy. Ogolnie jest juz bardzo ciężko.
Ale to juz lada moment.

@Magdalena2991 na tym etapie możesz brać przeciwbólowe leki wszystkie. Niby dopóki nie ma zagniezdzenia nic się nie stanie.

@Maliina zrozumiałam że 30 lat haha, ale chyba chodzi jednak o 30tc więc już teraz z górki [emoji4] Kiedy masz 3 prenatalne?
30 lat bylo rok femu.. Za miesiąc stuknie 31 :p a chodzi dokladnie o 30 tc. Prenatalne mam za 2 tyg w piatek 22.02 bedzie to 31+5 a teraz w piątek mam wizyte u mojego doktorka.
 
Oj ja też dzisiaj dostałam tak jakby kolki, nie wiem jak to nazwać ale tak mnie rwało, że nawet przy parciu w wc okropnie bolało, do łez, że w końcu od pół roku wzięłam coś przeciwbólowego. Ogólnie to już na prawdę musi mnie coś okropnie boleć, żebym sięgnęła po przeciwbólówki jakiekolwiek. Niestety w domu tylko ibuprofen był więc go wzięłam, ale i tak cykl raczej na straty.
Ja w tej ciąży pochlonelam sporo apapu ze wzgledu na silne migreny. Chyba nigdy tyle glowa mnie nie bolala przez cale zycie co w tej ciazy.
 
W to już raczej wątpię, chociaż różnie może być. Tak czy inaczej biorę progesteron więc raczej to by zaburzyło owulację. Mi się wydaję, że owulacja mogła być między 11 a 12 dc, to by się zgadzało bo tam jest skok i objawy się zgadzałyby.
Tak najprawdopodobniej by tak było jeżeli nie będzie innego skoku :)
 
reklama
Dokładnie to czekanie jest najgorsze. Myśmy dopiero w październiku zaczęli się starać ale jak się widzi że innym w koło od tak fajnie się udaje to aż smutno
Póki nie ma @ jest nadzieja [emoji6] ja dzień po owulacji czekam na efekty, bo od roku takich ładnych kresek nie widziałam. Najgorsze to czekanie na miesiączke... jak co cykl. [emoji7]
 
Do góry