reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja w tym cyklu zaczęłam pić siemię lniane i zakupiłam conceive plus. Myślałam o tym wiesiolku, ale z racji że nie wiem konkretnie kiedy pojawia się owulacja wolałam z nim nie kombinować. Tak czy siak mam zamiar trochę odpuścić, nie spinać się z co drugim dniem, a korzystać z ochoty :-D
Tez mam ten żel i na 80% myśle ze mi pomógł zajsc w pierwsza ciąże
 
reklama
Świetna wiadomość :) to tym bardziej nie żałuję, że go kupiłam. Kiedy stosowalas? Przede wszystkim w dni płodne czy szybciej?
Stosowałam tylko 2 cykle i się udało właśnie w 2. W dni płodne, ale niestety miałam puste jajeczko, (wg lekarza przy łączeniu komórki z plemnikiem coś poszło nie tak) ale pozniej zastanawiałam się czy to nie właśnie przez ten żel :oops:
Ale warto próbować, ja byłam na tyle zdesperowana, ze próbowałam wszystkiego i żelu i wiesiołka, testów owu i cudowalam z podniesionymi nogami :rolleyes:
 
Stosowałam tylko 2 cykle i się udało właśnie w 2. W dni płodne, ale niestety miałam puste jajeczko, (wg lekarza przy łączeniu komórki z plemnikiem coś poszło nie tak) ale pozniej zastanawiałam się czy to nie właśnie przez ten żel :oops:
Ale warto próbować, ja byłam na tyle zdesperowana, ze próbowałam wszystkiego i żelu i wiesiołka, testów owu i cudowalam z podniesionymi nogami :rolleyes:
Hej a ten żel to głównie do czego służy tzn jak się go stosuje,Nie słyszałam o czymś takim jeszcze także chętnie się dowiem:)
 
To o piciu to przeczytalam ale czemu wczoraj była już ciemniejsza A dzisiaj już dużo jaśniejsza :) tu się zastanawiam:) A wczorajszy ból jajników? To jest bardziej skaplikiwane niż się wydaje hehe
Czyli wczoraj pokazało Ci najwyższy poziom lh , bol mógł świadczyć o pęknięciu pęcherzyka - tez zawsze czułam i to bardzo intensywnie - a teraz jakis 2 cykle nic:( przeczuwam bezowulacyjne:/
 
reklama
W sensie to dla mężczyzny czy my go stosujemy przy stosunku?mam nadzieję że rozumiesz co mam na myśli:)
Ten żel przedłuża żywotność plemników, jeśli ja nie mam sluzu typowo płodnego, wydaje mi się ze mi akurat pomógł w tym ze mogły się dostać do jajeczka, ale pewna nie jestem:-D żel ma w sobie wapń i odżywia plemniki - bynajmniej tak jest na etykiecie :laugh2: kobiety powinny stosować przed stosunkiem, ja aplikowałam 15 min przed - strzykawka:p
 
Do góry