reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mi w tej ciąży akurat towarzyszył trądzik a jak poroniłam to tego cholerstwa było jeszcze więcej... W ogóle jak robiłam te testy to nie wierzyłam, że mogło się udać, dopiero jak betę zrobiłam to był szok jak nic. :D

A no właśnie doczekać się nie możemy, doszukujemy się objawowo ale jak się uda to aż człowiek nie dowierza. Szczerze ja nawet nie wyobrażam sobie jak by test wyszedł pozytywny to chyba milion łez by było z radości
 
reklama
A no właśnie doczekać się nie możemy, doszukujemy się objawowo ale jak się uda to aż człowiek nie dowierza. Szczerze ja nawet nie wyobrażam sobie jak by test wyszedł pozytywny to chyba milion łez by było z radości
Tak było u mnie.. niedowierzanie i ogromna radość [emoji6] łzy szczęścia i śmiech jednoczenie [emoji4]
Życzę więc pozytywnego testu [emoji6]
 
Ja tez mam mięśniaka. Tobie one zagrażają ? Bo mi moja gin powiedziała, ze ten mój mi nie zagraża i nic z nim nie zrobia
Moja ciocia ma macice w mięśniakach i mówiła ostatnio, że proponowali jej wycięcie całej macicy. Mojej mamy znajoma przez mięśniaki poroniła ciążę bliźniaczą. Więc z tym trzeba uważać.
 
Ale jestem padnieta. Caly dzien na pełnych obrotach od 5 rano. Ale w koncu przelom po 21ej, pierwszy raz cos mloda zjadla, ma humor i czuje sie niezle. Caly dzien walczyla dzielnie ale taka byla nieobecna.
 
Ja tez mam mięśniaka. Tobie one zagrażają ? Bo mi moja gin powiedziała, ze ten mój mi nie zagraża i nic z nim nie zrobia
Ja i mąż mamy wszystkie badania dobre. ...pozostaje laparoskopia bo widocznie coś w środku przeszkadza. ..mam miesniaki kilka ...lekarz mówi ze moga być tez zrosty albo zatkane jajowody
 
Hej dziewczynki mam wyniki dzisiejsze. Beta wzrosła. W piątek było 782,54, Dzisiaj już 1441,68. Sprawdziłąm w kalulatorze i jest ok, ale znowu ogromnie niski progesteron bo zaledwie 1,62 :( jutro z rana lece do gina i błagam o receptę.
 
Cześć dziewczyny czy któraś z was miała laparoskopie i udało się jej zajsc w ciaze ?mnie czeka ten zabieg po prawie 3 latach staran (badania wszystkie mam dobre mąż też )z usg wynika ze mam miesniaki, mogą być też zrosty tak mówi lekarz i jeszcze zrobi droznosc odrazu ...
Ja miałam laparoskopie 5 lat temu..torbiele na jajniku ale operował mnie w ciąży i ciąży nie było po 2 tyg Po operacji .Histeroskopie w maju tego roku polip w macicy i staram się i narazie nie wychodzi...Ale nie poddaje się:)będzie dobrze:)
 
Hej dziewczynki mam wyniki dzisiejsze. Beta wzrosła. W piątek było 782,54, Dzisiaj już 1441,68. Sprawdziłąm w kalulatorze i jest ok, ale znowu ogromnie niski progesteron bo zaledwie 1,62 :( jutro z rana lece do gina i błagam o receptę.

Beta ładna :) leć koniecznie! odpoczywaj i dbaj o siebie :*
 
reklama
Do góry