reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Naczytalam się tyle w wujku google że straciłam nadzieję że będzie dobrze :( jedyna pociecha że póki co nie mam plamienia ani nic takiego
 
reklama
I pobudka. Bol gardla sprawia ze spac nie moze mloda. Goraczka uparcie trzyma. Ale jeszcze chwila i lekarz zaleci swoje. Migdaly sa cale czerwone az przekrwione.
 
Widzę że tutaj też problem z zajściem w ciążę. Też prawie 2 lata starań. U mnie wysoka prolaktyna którą blokowała normalna miesiaczke co miesiąc no i brak owulacji bo pęcherzyki nie rosły. Dostałam dostinex na obniżenie pół tabletki ba tydzień potem przy 2 dniu okresy tabletki 2 na dzień przez 5 dni clarzole I kontrola owulacji i zastrzyk na przebicie z ovitrelle na pęcherzyki i przy drugim razie udało się. Ale długo się nie nacieszylam bo poronilam nie dawno. Więc dziewczyny róbcie badania i kontrolujcie cyklu. Powodzenia
 
Witam się w poniedziałek. Jak się macie?

@Maliina współczuję bardzo. O której do lekarza? Żeby przepisał coś sensownego i skutecznego. Biedna córka.
Na szczescie zaraz będzie wizyta 8.40. Wszystko byloby calkiem znosne ale bol gardla i zatkany nos nie pozwalal spac, ciezko jej sie oddychalo. A zawsze myslalam ze juz jak bedzie starsza to bedzie lzej podczas choroby ale jest gorzej.. Bylam tak zestresowana tym jej oddechem ze czuwalam a co będzie z 2ka?
 
Na szczescie zaraz będzie wizyta 8.40. Wszystko byloby calkiem znosne ale bol gardla i zatkany nos nie pozwalal spac, ciezko jej sie oddychalo. A zawsze myslalam ze juz jak bedzie starsza to bedzie lzej podczas choroby ale jest gorzej.. Bylam tak zestresowana tym jej oddechem ze czuwalam a co będzie z 2ka?
Oj ja też jestem przewrazliwiona i bardzo przeżywam każda nawet najlzejsza chorobę małej. Na szczęście jak do tej pory mało choruje. Z dwójką to pewnie dwa razy więcej zmartwień ale też i radości.
 
Naczytalam się tyle w wujku google że straciłam nadzieję że będzie dobrze :( jedyna pociecha że póki co nie mam plamienia ani nic takiego
Nie panikuj kochana. Zadzwoń do lekarza. Progesteron wydziela się skokowo mogłaś po prostu nie trafić na moment w którym sie wydzielił. Beta pięknie urosła myślę, że wszystko bedzie ok
 
Oj ja też jestem przewrazliwiona i bardzo przeżywam każda nawet najlzejsza chorobę małej. Na szczęście jak do tej pory mało choruje. Z dwójką to pewnie dwa razy więcej zmartwień ale też i radości.
No tak. Z corka nie mogę narzekac bo malo choruje i oby z drugim bylo podobnie.
A sezon chorobowy dopiero się zaczął. Chcialabym wyjść z tego w zdrowiu ale zobaczymy. Mysle ze i tak najgorszy czas za nami.
 
reklama
No tak. Z corka nie mogę narzekac bo malo choruje i oby z drugim bylo podobnie.
A sezon chorobowy dopiero się zaczął. Chcialabym wyjść z tego w zdrowiu ale zobaczymy. Mysle ze i tak najgorszy czas za nami.
Nie wiem czy lubicie imbir ale my pijemy herbatę z imbirem od sezonu jesiennego do wiosny zawsze i choroby się nas nie trzymają :)
 
Do góry