reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
To ja czerwcowa jestem:)
A ty na jakim etapie starań jesteś?
Ok już doczytałam :)

Wiesz dopoki nie ma @ wszystko jest możliwe, trzymam kciuki! :*
Objawy na ciążę są podobne do objawów @, więc tym się zupełnie nie sugeruj.

Ja przy pierwszej ciazy byłam po prostu podekscytowana tym ale jakoś sie nie spinałam, zrobiłam test i wyszedł dzień przed @ wieczorem pozytywny. Teraz już jest trochę inaczej, może przez stres, może inna sytuacja, może za dużo o tym myślę, nie wiem. Za dwa tygodnie się okaże :)
 
Ostatnia edycja:
A ty na jakim etapie starań jesteś?
Ok już doczytałam :)

Wiesz dopoki nie ma @ wszystko jest możliwe, trzymam kciuki! :*
Objawy na ciążę są podobne do objawów @, więc tym się zupełnie nie sugeruj.

Ja przy pierwszej ciazy byłam po prostu podekscytowana tym ale jakoś sie nie spinałam, zrobiłam test i wyszedł dzień przed @ wieczorem pozytywny. Teraz już jest trochę inaczej, może przez stres, może inna sytuacja, może za dużo o tym myślę, nie wiem. Za dwa tygodnie się okaże :)
Dzieki za wspaecie czyli nie spisuje tego cyklu jeszcze na straty.
A to w ktorym cyklu zaszlas w pierwszej ciazy? Ile dzieciaczek ma lat?
Iteraz ktory sie starasz z drugiej?:)

Zazdroszcze juz tym ktore sa w ciazy i tym ktore sie staraja sie juz maja dziecko. Ja tak nardzo pragne i na razie nic.:(

To za ciebie tez 3mam kciuki:* jak i za wszystkie pozostale dziewczyny tedtujace za niedlugo !
 
Dzieki za wspaecie czyli nie spisuje tego cyklu jeszcze na straty.
A to w ktorym cyklu zaszlas w pierwszej ciazy? Ile dzieciaczek ma lat?
Iteraz ktory sie starasz z drugiej?:)

Zazdroszcze juz tym ktore sa w ciazy i tym ktore sie staraja sie juz maja dziecko. Ja tak nardzo pragne i na razie nic.:(

To za ciebie tez 3mam kciuki:* jak i za wszystkie pozostale dziewczyny tedtujace za niedlugo !

W pierwszej ciaży za pierwszym razem, teraz mamy drugi cykl starań i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Córka w październiku skończyła 2 latka :)
 
Tak samo jak nalogowo jadlam slonecznik solony z paczki tak teraz na sam zapach wymiotowac mogę.
Przypomniałaś mi jak przed pierwszą ciążą tak nałogowo wyjadałam te orzeszki w panierce i w ciąży bum, całkowicie mnie odrzuciło, nawet widząc same opakowanie dostawałam mdłości :) potem jeszcze długo czas po ciąży ich nie tknęłam hehe
 
Witam wszystkie dziewczyny:)
Bardzo milo tutaj macie i postanowilam dolaczyc o ile mnie przyjmiecie :)
Podczytuje Was od pewnego czasu.
Napisze kilka slow o sobie.
Staram sie od 3 cykli - a w sumie 3 cykl bede testowala za 4 dni. Ale niestety juz czuje ze idzie miesiaczka. Bol krzyza i podbrzusza:(
Poerwszy cykl byl udany ale nie na dlugo. Po pozytywny tescie nastapilo samoistne poronienie.
W drugim cyklu zupelnie nic.
U ginekologa bylam przed staraniami. Poeobione wszelkie badania hormonow, krwi, usg dopochwowe i wszystko wzorcowo jak to powiedziala Pani doktor.
Zawsze wszystko chcialam miec zaplanowane wiec i teraz postanowilismy zaplanowac dziecko. Nie wiedzialam ze to az tak ciezkie jest. Ze to nie jest tak od razu. Znam swoje cykle doskonale od 3 lat prowadze systematycznie kalendarzyk. Cykle mam co 26-27 dni.
Wczesniej czytalam u was ze duzo zalezy od glowy, sposobu myslenia. Czy te z Was ktore tutaj sa od poczatku i zaciazyly to w tym cyklu po prostu nie myslaly o ciazy? Czy po porstu sie tym nie stresowaly?
Witaj :) u mnie podobnie, teraz mam 4 cykl starań i wiem, że nie będzie niestety udany bo nie podziałaliśmy w porę. I u mnie pozytywne testy byly w drugim cyklu, a potem krwawienie :( ja obserwuje organizm z przerwami od kilku lat i raczej wszystko było prawidłowo. W następnym cyklu wybiorę się na badania hormonów.
Życzę powodzenia w staraniach!
 
reklama
Ja jestem w ciąży [emoji23] haha [emoji8]
No ja jak czułam zapach grilla na początku ciąży albo smazonego mięsa, oleju to toaleta witała od razu [emoji23]
Ojeju ale mi ochoty narobiłaś! Szczególnie że ostatnio też miałam plan robić, warzywa ugotowałam a mąż zarządził pizzę w trybie natychmiastowym i zapomniałam o warzywach, zostały w garnku i na drugi dzień je wywaliłam bo już się nie nadawały [emoji23][emoji23] no cóż, ktoś musi być tą zakałą jeśli chodzi o gotowanie haha
Haha a myślałam że ja tak tylko mam [emoji23]
Mnie w pierwszej ciąży tez odrzucilo od mięsa[emoji6] od początku do konca nie jadlam a sam zapach sprawiał ze ladowalam przy wc [emoji6] jadlam praktycznie same slodycze ciasta, ciasteczka a mam chłopca [emoji1]
Oj mnie też w ciąży baardzo ciągnęło do słodkiego, co było dziwne bo jakoś wcześniej nigdy nie miałam jakieś dużej ochoty na słodycze. I tak zaczęłam do ławki coś słodkiego podgryzać bo inaczej czułam że nie wytrzymam i niestety tak mi zostało do dziś, jak piję kawę to się rozglądam za słodkościami.p
Witam wszystkie dziewczyny:)
Bardzo milo tutaj macie i postanowilam dolaczyc o ile mnie przyjmiecie :)
Podczytuje Was od pewnego czasu.
Napisze kilka slow o sobie.
Staram sie od 3 cykli - a w sumie 3 cykl bede testowala za 4 dni. Ale niestety juz czuje ze idzie miesiaczka. Bol krzyza i podbrzusza:(
Poerwszy cykl byl udany ale nie na dlugo. Po pozytywny tescie nastapilo samoistne poronienie.
W drugim cyklu zupelnie nic.
U ginekologa bylam przed staraniami. Poeobione wszelkie badania hormonow, krwi, usg dopochwowe i wszystko wzorcowo jak to powiedziala Pani doktor.
Zawsze wszystko chcialam miec zaplanowane wiec i teraz postanowilismy zaplanowac dziecko. Nie wiedzialam ze to az tak ciezkie jest. Ze to nie jest tak od razu. Znam swoje cykle doskonale od 3 lat prowadze systematycznie kalendarzyk. Cykle mam co 26-27 dni.
Wczesniej czytalam u was ze duzo zalezy od glowy, sposobu myslenia. Czy te z Was ktore tutaj sa od poczatku i zaciazyly to w tym cyklu po prostu nie myslaly o ciazy? Czy po porstu sie tym nie stresowaly?
U mnie udało się w 8cs (mam nadzieję, w piątek mam wizytę). Wcześniej jak tylko zbliżała się owulacja to za zaczynalo się właśnie świrowanie. Było też próby mierzenia temperatury, testy ovu. W tym miesiącu miałam remont, zgubiłam termometr, testów też w końcu nie kupiłam i z tego wszystkiego zbliżeń może było z 3 razy, bo po pracy coś tam staraliśmy się podłubać i do spania. No i teraz wyszły dwie kredki
 
Do góry